کنفرانس ها

امروز چهارشنبه، 4 اسفند ماه، در جلسه پایانی سومین کنفرانس بین المللی «مکتب شهید سلیمانی و تمدن نوین اسلامی» که با تلاش «مجمع جهانی صلح اسلامی»  از 30 بهمن ماه در تهران آغاز به کار کرده بود، گروه دیگری از چهره های فرهنگی، سیاسی و دانشگاهی ایرانی و خارجی، درباره سردار شهید قاسم سلیمانی سخن گفتند. در جلسه امروز اندیشمندان ذیل دیدگاه های خود را بیان کردند:

سومین کنفرانس بین المللی «مکتب شهید سلیمانی و تمدن نوین اسلامی» با تلاش «مجمع جهانی صلح اسلامی»  از روز 30 بهمن ماه در تهران آغاز به کار کرده است. امروز سه شنبه 3 اسفند ماه، در جلسه چهارم این کنفرانس مجازی، گروه دیگری از چهره های فرهنگی، سیاسی و دانشگاهی ایرانی و خارجی، ابعاد دیگری از حیات بدیع سردار شهید قاسم سلیمانی را مورد بررسی قرار دادند. در جلسه امروز اندیشمندان ذیل به ایراد سخنرانی پرداختند:

سومین کنفرانس بین المللی «مکتب شهید سلیمانی و تمدن نوین اسلامی» با تلاش «مجمع جهانی صلح اسلامی»  از روز 30 بهمن ماه در تهران آغاز به کار کرده است. امروز دوشنبه 2 اسفند ماه، در جلسه سوم این کنفرانس مجازی، گروه دیگری از چهره های فرهنگی، سیاسی و دانشگاهی ایرانی و خارجی، ابعاد دیگری از حیات بدیع سردار شهید قاسم سلیمانی را مورد بررسی قرار دادند. در جلسه امروز اندیشمندان ذیل به ایراد سخنرانی پرداختند:

سومین کنفرانس بین المللی «مکتب شهید سلیمانی و تمدن نوین اسلامی» با تلاش «مجمع جهانی صلح اسلامی»  از روز گذشته 30 بهمن ماه در تهران آغاز به کار کرد. امروز در جلسه دوم این کنفرانس مجازی، اندیشمندان و صاحب نظران ایرانی و خارجی دیگری دستاوردهای بیست سال حضور سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در فرماندهی محور مقاومت را از ابعاد گوناگون تشریح کردند.

سومین کنفرانس بین المللی «مکتب شهید سلیمانی و تمدن نوین اسلامی» با تلاش «مجمع جهانی صلح اسلامی»  روز گذشته 30 بهمن ماه در تهران آغاز به کار کرد. در نخستین روز این کنفرانس 4 روزه، چند تن از اندیشمندان ایرانی و خارجی درباره اندیشه، افکار و ویژگی های برجسته حیات شخصی و حرفه ای فرمانده شهید سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران، سخن گفتند.

هم‌اندیشی «تحلیلی بر نقش سپهبد شهید سلیمانی در توسعه امنیت، عدالت و صلح منطقه‌ای و جهانی» صبح روز یکشنبه، ۲۰ بهمن‌ماه 1398 ، به همت مجمع جهانی صلح اسلامی و با همکاری برخی دستگاه‌های داخلی و بین‌المللی با سخنرانی داوود عامری؛ دبیرکل مجمع جهانی صلح اسلامی، محسن پاک‌آیین؛ عضو شورای راهبری مجمع جهانی صلح اسلامی، امیرعبداللهیان؛ دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل و الهام امین‌زاده معاون حقوقی سابق رئیس جمهوری برگزار شد.

همایش آپارتاید علمی؛ صلح عدالت و امنیت جهانی  روز 19 آبان 1398 به مناسبت روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه در باغ کتاب تهران برگزارشد.

«مجمع جهانی صلح اسلامی» با همکاری «موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس» و برخی نخبگان و دستگاه های علمی فرهنگی، نشستی با عنوان «حقوق بشر آمریکایی؛ تروریسم و تحریم» با هدف بررسی و نقد مفهومی گفتمان حقوق بشر امریکایی و اقدامات و آسیب های آن در جهان را در تهران  در تاریخ 12 تیرماه 1398 برنامه ریزی و برگزار کرد.

روز سه شنبه سوم مهرماه، همایش«روزجهانی صلح 2018» با عنوان «حق بر صلح» توسط «مجمع جهانی صلح اسلامی» و با مشارکت و همکاری «مؤسسه پژوهشی- فرهنگی انقلاب اسلامی»، «باغ کتاب تهران» و «وزارت دادگستری، موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی قم و دیگر دستگاه های همکار با حضور شخصیت¬های علمی و نخبگی ساعت 9 تا 12 در سالن همایش باغ کتاب تهران برگزار شد.

مجمع جهانی صلح اسلامی در روز پنجشنبه مورخ ۱۸ مرداد ۹۷ از ساعت ۱۰ صبح به مناسبت روز خبرنگار یک هم اندیشی با عنوان رسانه و رسالت های بشر دوستانه با تعداد کثیری از اصحاب رسانه و خبرنگاران فعال در ایران اسلامی در محل سالن قصر شیرین موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار کرد.

صفحه‌ها

اشتراک در کنفرانس ها