زنان

دبیر کل اتحادیه جهانی زنان مسلمان، از برگزاری کارگاه آموزشی "زن و خانواده و قوانین مدنی کشورهای اسلامی" در پایان هفته جاری در لبنان خبر داد.

کمیته مسلمانان مجلس نمایندگان فیلیپین با تصویب لایحه روز ملی حجاب آن را برای تأیید نهایی به مجلس نمایندگان ارائه داده است.

آمریکایی‌ها به صورت روزافزونی خرید آنلاین را به خرید حضوری ترجیح می‌دهند؛ نتایج تحقیق مؤسسه پژوهشی «پیو» نیز نشان می‌دهد که از هر ۱۰ آمریکایی ۸ نفر به صورت آنلاین خرید می‌کنند.

اتحادیه جهانی زنان مسلمان در بیانیه ای حمله به اتوبوسهای حامل مردم مظلوم کفریا و فوعه را محکوم کرد.

اولین همایش تاسیسی اتحادیه جهانی زنان مسلمان - شعبه عراق با همکاری مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی روز جمعه با حضور شخصیت های دینی، سیاسی، فرهنگی و دانشگاهی در شهر مقدس کربلای معلا گشایش یافت.

 صدها زن یمنی روز سه شنبه با تحصن در برابر دفتر سازمان ملل متحد در صنعا خواستار پایان تجاوز عربستان به یمن شدند.

سازمان اسیران و آزادگان فلسطینی روز چهارشنبه در گزارشی اعلام کرد، رژیم صهیونیستی از زمان آغاز انتفاضه مردم فلسطین در اکتبر سال 2016 تا پایان ماه فوریه گذشته، 295 دختر و زن فلسطینی بازداشت کرده است.

گردهمایی «نقش زنان در اسلام» به‌صورت یک ضیافت فرهنگی به وقت نهار روز سه‌شنبه، ۱۰ اسفند، در مرکز اجتماعات شهر «سنت‌ پیتر» در ایالت مینه‌سوتا آمریکا برگزار می‌شود.

فروشگاهی زنجیره‌ای در پایتخت انگلستان در نظر دارد برای نخستین‌بار محصولات مربوط به حجاب و مد اسلامی را در این کشور عرضه کند.

 در روز جهانی حجاب، اعضای جامعۀ اسلامی مسلمانان کی‌یف، نمایشگاه حجاب اسلامی در پایتخت اوکراین برگزار کردند.

صفحه‌ها

اشتراک در زنان