جوانان

سانا (خبرگزاری رسمی سوریه)نوشت: نیروهای اشغالگر آمریکا ۱۰ تروریست داعشی در زندان «کمپ بلغار»در شرق شهر الشدادی و ۵۰ تروریست دیگر را از زندان «الثانویه الصناعیه» در حسکه  به پایگاه‌ غیرقانونی خود در شهر الشدادی منتقل کردند.

این منابع بیان کردند: نظامیان آمریکایی در ادامه این تروریست ها را از الشدادی به پایگاه‌ غیرقانونی در التنف منتقل کردند.

عبدالباری عطوان اعلام کرد؛

راز بزرگ مخفی نگاه داشته شده درباره نوع جدید کرونا در انگلیس

ه گزارش سرویس خبری و وب مجمع جهانی صلح اسلامی به نقل از  مهر، «عبدالباری عطوان» تحلیلگر معروف در تحلیلی در روزنامه رای الیوم با اشاره به اخبار مربوط به ویروس جدید کرونا در انگلیس و سرعت انتشار آن، آورده است: اخبار بدی که اینبار از انگلیس و از سوی بوریس جانسون نخست وزیر آن مبنی بر نوع جدید از ویروس کرونا که کشنده تر و با قدرت شیوع بالاتری است و به دنبال آن تدابیر سختگیرانه ای که اتخاذ شد، خوش بینی که به دنبال اخبار مربوط به کشف واکسن موثر علیه کرونا ایجاد شده را تحت تاثیر قرار داد.

 

وزیر خارجه المان بعد از پایان نشست وزیران خارجه کشورهای حاضر در برجام به گونه ای سخن گفت که گویا وضعیت پیش امده برای برجام به دلیل اقدامات تهران بوده است

 آیین افتتاحیه چهاردهمین همایش سالانه اتحادیه جوانان مسلمان سنگال با عنوان «همه با هم در خدمت صلح و گفت‌وگو برای آینده‌ای بهتر» در «داكا»، پایتخت این کشور برگزار شد.

رییس سازمان جوانان انقلابی هند، عربستان را بزرگترین حامی تفکر تکفیری و تروریستی در جهان دانست و تصریح کرد هم اکنون بسیاری از حمله های تروریستی درجهان با حمایت مستقیم و غیر مستقیم این کشور صورت می گیرد.

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: جوانان بهترین سرمایه و عاملی برای ارتباط گیری موثر و کارآمد به منظور معرفی کشور،ایجاد ارتباط و نشردهنده فرهنگ غنی کشور خود هستند.

 ورزات ورزش و جوانان همایش « نقش جوانان ادیان الهی در توسعه صلح جهانی » به مناسبت روز بین المللی جوان برگزار می کند.

کنفرانس جوانان و اسلام روز سه‌شنبه، 24 اردیببهشت‌ماه، به همت سازمان جوانان مسلمان آمریکا در مرکز این سازمان واقع در شهر هارتفورد برگزار خواهد شد.

اشتراک در جوانان