دیدگاه مجمع

دکتر داود عامری دبیر کل مجمع جهانی صلح اسلامی در یادداشتی ضمن گرامیداشت روز پاسدار بر این نکته اشاره نمود که آنچه پاسداران را در کشور به بازوی اقتدار ملت و نظام تبدیل کرد، خلوص و خدمت صادقانه فرزندان پاسدار ملت ایران بود و همین امر، اعتبار و اعتماد مردم را به سپاه افزایش داده است.

دکتر داود عامری دبیر کل مجمع جهانی صلح اسلامی اصلی ترین دستاورد و رویکرد انقلاب اسلامی را احیای فرهنگ اسلامی دانست . 

 

راهپیمایی ۲۲ بهمن یکی از مظاهر ویژه و انحصاری انقلاب اسلامی ایران به شمار می رود...

پس از چند ماه فضاسازی شدید رسانه‌ای طرف آمریکایی با حمایت و هزینه‌های سنگین مالی برخی متحدانشان در منطقه بویژه عربستان سعودی...

دکتر داود عامری دبیر کل مجمع جهانی صلح اسلامی در یادداشتی اختصاصی رشد شتابان علم و فناوری را یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب شکوهمند اسلامی دانست. 

حجت الاسلام و المسلمین محمد سالار از اعضای شورای راهبری مجمع جهانی صلح اسلامی در یادداشتی اختصاصی براین نکته تاکید نمود که انقلاب اسلامی ایران باعث دگرگونی و تحولات عظیمی در زمینه های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی ایران گردید ...

خانم دکتر لاله افتخاری از اعضای شورای راهبری مجمع جهانی صلح اسلامی در یادداشت اختصاصی چهل سالگی انقلاب اسلامی را  فرصتی  برای شکر نعمت دانست.

 دکتر داود عامری دبیر کل مجمع جهانی صلح اسلامی در یادداشتی به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی  بر این نکته تاکید نمود که افراد یک جامعه هستند که امنیت تولید می‌کنند و در ایران اسلامی، این مسئله با ایجاد یک فرهنگ ارزشمند به نام فرهنگ دفاع مقدس به اثبات رسید، چرا که تنها برتری ما بر دشمن بعثی، رزمندگان با ایمان و با اخلاص و جوانان تربیت یافته مکتب انقلاب اسلامی بودند.

محسن پاک آیین عضو شورای راهبری مجمع جهانی صلح اسلامی در یادداشتی اختصاصی  حضور یکپارچه مردم علیه استبداد داخلی و سلطه خارجی  به رهبری حضرت امام خمینی(ره) را رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایران دانست .

علاقه مندان فرصت دارند چکیده مقالات خود در محورهای یاد شده را  تا تاریخ  30 بهمن ماه  و اصل مقالات را تا  28 اسفند ماه 1397 به دبیرخانه این کنفرانس ارسال نمایند.

صفحه‌ها

اشتراک در دیدگاه مجمع