دیدگاه مجمع

دکتر داود عامری دبیر کل مجمع جهانی صلح اسلامی در یادداشتی به مناسبت روز 14 خرداد بر این نکته تاکید نمود که: رهبری در انقلاب اسلامی، ضامن وحدت، یکپارچگی و هم مسیر شدن ملت در رسیدن به اهداف و برون‌رفت از مشکلات و چالش‌ها و حفظ بقای انقلاب اسلامی بوده و هست.

مجمع جهانی صلح اسلامی ضمن محكوميت قاطع اقدامات تروريستی رژيم غاصب صهيونيستی در نوار غزه و محاصره اين شهر و همچنين دامن زدن به اقدام نظامی شهرك‌نشينان صهيونيست عليه مردم بی‌دفاع اين شهر، جامعه بين‌المللی و كليه آزادی‌خواهان و طرفداران واقعی صلح را به شكستن سكوت فرا می‌خواند.

 

به اطلاع دوستان و همراهان همیشگی مجمع جهانی صلح اسلامی میرساند... زمان برگزاری کنفرانس جهانی صلح و عدالت تمدید شد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 021-88538248 تماس حاصل فرمایید...

موضوع پایان دادن به ظلم و ستم و ایجاد صلح عادلانه در پایان تاریخ از مسایل اساسى اندیشمندان جهان بوده و ادیان گوناگون، وقوع حتمى و قطعى آن را خبر داده اند. بر اساس تعالیم انبیا و نویدهاى کتب آسمانى، چشم انداز آینده جهان و سرنوشت بشر روشن است.

نگاهی گذرا به ویژگی‌های جامعه جهانی پس از ظهور حضرت مهدی (عج) نشان می دهد که صلح و آرامش و عدالت عنصر و زیر ساخت اصلی برای پرورش انسان های خداجو و مومن به خداوند است.

دکتر داود عامری دبیر کل مجمع جهانی صلح اسلامی در یادداشتی ضمن گرامیداشت روز پاسدار بر این نکته اشاره نمود که آنچه پاسداران را در کشور به بازوی اقتدار ملت و نظام تبدیل کرد، خلوص و خدمت صادقانه فرزندان پاسدار ملت ایران بود و همین امر، اعتبار و اعتماد مردم را به سپاه افزایش داده است.

دکتر داود عامری دبیر کل مجمع جهانی صلح اسلامی اصلی ترین دستاورد و رویکرد انقلاب اسلامی را احیای فرهنگ اسلامی دانست . 

 

راهپیمایی ۲۲ بهمن یکی از مظاهر ویژه و انحصاری انقلاب اسلامی ایران به شمار می رود...

پس از چند ماه فضاسازی شدید رسانه‌ای طرف آمریکایی با حمایت و هزینه‌های سنگین مالی برخی متحدانشان در منطقه بویژه عربستان سعودی...

دکتر داود عامری دبیر کل مجمع جهانی صلح اسلامی در یادداشتی اختصاصی رشد شتابان علم و فناوری را یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب شکوهمند اسلامی دانست. 

صفحه‌ها

اشتراک در دیدگاه مجمع