اخبار

گروه اصلی مخالفان سوری روز سه شنبه از برگزاری دور جدید مذاکرات صلح با نظارت سازمان ملل متحد در وین خبر داد، اما از مشخص کردن تاریخ آن خودداری کرد.

 صراحت پایه اول هر نوع صلح و مسالمت در جهان اسلام بوده و با پنهان‌کاری و تعارف هرگز به ثبات و صلح پایدار نخواهیم رسید. در همین راستا سخنان مقام معظم رهبری در این چارچوب، هدایتگرانه و واقع‌گرایانه است.

 کنفرانس بین المللی یاری قدس صبح امروز با حضور نمایندگانی از 86 کشور اسلامی و عربی و به همت الازهر مصر، در مرکز کنفرانس های الازهر واقع در شهرک نصر قاهره آغاز به کار کرد و تا فردا(پنجشنبه) به کار خود ادامه می دهد.

 دبیرکل سازمان ملل متحد حملات تروریستی دوگانه در بغداد را محکوم و همدردی خود را با خانواده قربانیان حادثه ابراز کرد.

سازمان ملل متحد در گزارشی تصریح کرده عربستان سعودی از تهدید به گرسنگی به عنوان ابزاری برای چانه‌زنی در جنگ یمن استفاده می‌کند.

 شرکت‌کنندگان در سیزدهمین کنفرانس اتحادیه بین المجالس سازمان همکاری اسلامی با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

 هشتمین همایش غزه نماد مقاومت سوم بهمن 1396 در تهران با حضور جمعی از شخصیت های داخلی و بین المللی و فعالان حوزه فلسطین برگزار می شود.

دبیر کل سازمان همکاری اسلامی تاکید کرد: سیاست گسترش شهرک سازی صهیونیستی تجاوزی آشکار نسبت به حقوق ملت فلسطین و هدف از آن ایجاد مانع در برابر تشکیل کشور مستقل فلسطینی است.

رئیس مجلس الجزایر با بیان اینکه مساله فلسطین مساله جوهره جهان اسلام است گفت: ما مخالفت هرگونه شهرکسازی در سرزمین اشغالی هستیم.

سیزدهمین کنفرانس مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی صبح امروز (سه شنبه) با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری ، علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی و هیات های پارلمانی از 44 کشور در تهران آغاز به کار کرد.

صفحه‌ها

اشتراک در اخبار