اخبار

 دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران از برگزاری کنفرانس بین المللی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه رهبر انقلاب اسلامی با محوریت زوال و افول هژمونی آمریکا از طرف سازمان جوانان حقوق بشر در ۱۱ و ۱۲ تیرماه سال جاری خبر داد.

رئیس‌ آژانس آوارگان سازمان ملل متحد با اشاره به شرایط وخیم پناهجویان در لیبی، از اتحادیه اروپا خواست تا پناهجویان را به لیبی باز نگرداند.

 

رئیس دیوان محاسبات ایران و رئیس کمیته محاسبات و نظارت بر اجرای بودجه قزاقستان در زمینه توسعه پایدار و تبادل اطلاعات، یادداشت تفاهم همکاری امضاء کردند.

 

رئیس جمهور ونزوئلا: مذاکرات برای توافق و هماهنگی به خوبی آغاز شده و من حمایت همه مردم ونزوئلا را به منظور حرکت در مسیر صلح می‌خواهم.

 

چند روز گذشته کمپین «صلح برای ایران» سر و صدای زیادی به پا کرده است و علاوه بر شهروندان آمریکایی، افرادی در سراسر دنیا به این کمپین پیوسته‌اند.

 

دکترعلیرضا قیامتی در آیین بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی در بجنورد با اشاره به اهمیت شاهنامه فردوسی اظهار داشت: این کتاب میهن دوستی همراه با اعتدال خردورزانه است که همه چیز در آن در اوج اخلاق خلاصه می شود.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در تبیین علل مذاکره نکردن با آمریکا فرمودند: جنگی به وقوع نمی ‌پیوندد و گزینه قطعی ملت ایران مقاومت است.

 

تاجیکستان از برگزاری کنفرانس بین المللی ضد تروریسم با شرکت نمایندگان کشورهای خارجی و سازمان های بین‌المللی در شهر دوشنبه خبر داد.

 وزیر امور خارجه کشورمان اظهار کرد که کشورهای همانند ایران، هند و ترکمنستان خواهان افزایش صلح و ثبات در منطقه هستند.

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: هند در بسیاری از زمینه‌ها کاملاً با ایران هماهنگ و همراه بوده و اینگونه گفتگوها و تبادل نظرات برای روابط دو کشور ضروری است.

صفحه‌ها

اشتراک در اخبار