اخبار

خبرنگار یک شبکه رژیم صهیونیستی از صحبت درباره ازسرگیری مذاکرات آتش‌بس با حماس طی جلسه دیروز کابینه این رژیم خبر داد.

 

اجلاس سه جانبه ایران، سوریه و عراق با موضوع مبارزه با تروریست امروز در دمشق برگزار می شود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه اگر می‌خواهیم دشمن از مقابله با ما نومید شود باید در تمام ابعاد اقتصادی و سیاسی قوی شویم، تصریح کرد: اگر در حال مقابله با دشمن هستیم برای صلح، امنیت، آزادی، عدالت و بسط اندیشه الهی است.

 وزیر امور خارجه پاکستان روز یکشنبه از برگزاری نشست اضطراری وزرای خارجه اعضای سازمان همکاری اسلامی (OIC) با هدف بررسی حادثه تروریستی در نیوزیلند در روز دوم فروردین 98 به میزبانی ترکیه در شهر استانبول خبر داد.

 تجمع علمای مسلمان لبنان در بیانیه ی خود گفت: صهیونیسم و آمریکا از مدت ها قبل برای گسترش اسلام هراسی در جوامع غربی برنامه ریزی کردند و این مسئله منجر به رشد جریان های افراطرای در این کشورها شد.

وزیر دفاع انگلیس به همکاری ۲۸۲ نفر از پرسنل وزارتخانه تحت امر او با نیروهای مسلح عربستان سعودی اعتراف کرده است.

 

 ندیم نصار، کشیش سوری‌الاصل کلیسای «مریم مجدلیه» لندن، حادثه تروریستی نیوزیلند را جنایت علیه بشریت خواند و گفت: نباید تنها به محکوم‌کردن این حادثه بسنده کنیم، بلکه باید برای مقابله با منابع دینی، اعتقادی و ایدئولوژیک تروریسم تلاش کنیم.

 

اديبان ايران و تركيه در همایش «ادبیات مقاومت» كه در آنكارا برگزار شد، حکایت ایستادگی جامعه در جستجوی حق و عدالت در مقابل هرگونه اقتدار نامشروع را معناي ادبیات مقاومت عنوان كردند.

 

وزیر تجارت، توسعه و تعاون خارجی هلند گفت که ' شرایط برای بازگشت امن، داوطلبانه و آبرومندانه آوارگان سوریه هنوز فراهم نیست و تا آن زمان به کمک‌های خود به کشورهای میزبان ادامه خواهیم داد.'

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: جز با خشکاندن ریشه‌های فکری گروه‌های تروریستی، صلح و آرامش واقعی در هیچ منطقه‌ای از جهان حاصل نخواهد شد.

 

صفحه‌ها

اشتراک در اخبار