اخبار

سومین دوره‌ سلسله نشست‌های «منظومه فرهنگ صلح» با عنوان «هنر و تاثیر آن بر صلح» از سوی گروه سفیران صلح و دوستی و دفتر سازمان ملل در تهران برگزار می‌شود.

براساس تحقیقات دانشگاه «دویسبورگ – اسن»، نگرش منفی جوانان آلمانی نسبت به اسلام گسترش یافته؛ این در حالی است که تجربه آن‌ها از ارتباط با مسلمانان مثبت است.

رئیس مرکز بین المللی توسعه صلح، فرهنگ و عقلانیت از اعلام فراخوان کنفرانس بین المللی صلح پژوهی به سه زبان فارسی عربی و انگلیسی خبر داد.

نخستین دوره از سلسه همایش‌های هنر برای صلح با موضوع «عکاسی جنگ، برای صلح» عصر چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ با حضور «ماریا دوتسنکو» نماینده سازمان ملل متحد و مسئولان سفارت هلند در موزه صلح برگزارشد. این همایش در راستای مسوولیت اجتماعی، واکاوی مساله جنگ و پیامدهای آن بر جامعه بحران‌زده امروز بشری و مساله صلح پایدار با همکاری موزه صلح تهران، موسسه فرهنگی هنری هنرنمای آبان و نمایندگی سازمان ملل متحد در ایران برگزار شد.

حدود یکسال و نیم تلاش آشکارای آمریکا برای حمایت از رژیم صهیونیستی کار را به جایی رساند تا کاخ سفید برای جبران شکست های تلخ در مجامع سازمان ملل، با خودزنی از شورای حقوق بشر خارج شود.

شهروندان فلسطینی ساکن در نوار غزه با حرکت به سمت مرزهای شرقی با سرزمین‌های اشغالی فلسطین برای شرکت در تظاهرات «جمعه وفاداری به مجروحان» هستند.

دوره‌های آموزشی مشترک دانشگاه مذاهب اسلامی و دانشگاه بین‌المللی ‌قرقیزستان با موضوعات مختلف از جمله وحدت و دیپلماسی اسلامی در این دانشگاه برگزار شد.

یک روزنامه انگلیسی از نفوذ فرماندهان گروه تروریستی داعش به نیجریه به منظور آموزش تروریست های جدید خبر داد.

ارتش رژیم صهیونیستی بامداد چهارشنبه، پس از به صدا درآمدن آژیرهای هشدار در مرز نوار غزه از شلیک پنج فروند راکت به سمت فلسطین اشغالی خبر داد. ارتش رژیم صهیونیستی بامداد چهارشنبه مدعی شد پنج راکت از غزه به سمت فلسطین اشغالی شلیک شده است.

آمریکا بعد از ناکامی در خارج کردن رژیم صهیونیستی از دستور کار شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد، بامداد چهارشنبه از این شورا کناره‌گیری کرد.

صفحه‌ها

اشتراک در اخبار