برگزاری جشنواره بین المللی فیلم 100 با موضوع صلح و نوع دوستی

اولین جلسه کارگاه ایده پردازی در خصوص موضوع و محورهای جشنواره بین المللی فیلم ۱۰۰ با حضور هنرمندان و فیلمسازان جوان در واحد هنرهای تصویری حوزه هنری استان البرز برگزار شد.

علی کوچکی در این خصوص گفت: هنرمندان فیلمساز مرتبط با حوزه هنری استان البرز در این جلسات پیرامون موضوعات مطرح شده از سوی دبیرخانه هفتمین جشنواره بین المللی فیلم ۱۰۰ بحث و تبادل نظر می نمایند.

کارشناس هنرهای تصویری حوزه هنری استان البرز افزود: جشنواره بین المللی فیلم ۱۰۰ امسال با شعار سینمای اخلاق و با موضوعات محوری آموزه های اخلاقی، صلح و نوع دوستی، عفاف و حجاب، کرامت های انسانی، ارزش های دفاع مقدس، توصیه های اجتماعی برای مردم امروز و موضوع آزاد اعلام فراخوان نموده است.

علی کوچکی ادامه داد: کارگاه از ایده تا ساخت فیلم های ۱۰۰ ثانیه ای با هدف شکل گیری ایده و طی مراحل ساخت زیر نظر کارشناسان سینما جهت کسب تجربه برای فیلمسازان جوان تشکیل شده است.

شایان ذکر است؛ این کارگاه در روزهای آینده به صورت مداوم برگزار خواهد شد تا آثاری ارزشمند را جهت رقابت در هفتمین جشنواره بین المللی فیلم ۱۰۰ تولید نماید.

علاقه مندان جهت آشنایی با فعالیت های حوزه هنری استان البرز می توانند با شماره ۴۴۷۳۰۱۱-۰۲۶۱ تماس حاصل نموده و یا به پایگاه اطلاع رسانی این مرکز به آدرسwww.Artalborz.ir مراجعه نمایند.

تاریخ مطلب:

افزودن دیدگاه جدید