شعار توحید زمینه‌ساز صلح و دوستی در جهان است

اگر کشورهای مسلمان می خواهند به سعادت و خوشبختی واقعی برسند، تنها باید به شعار توحید که زمینه ساز صلح و دوستی در جهان است، توجه داشته باشند.

«جواد صبور»، نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی ، شعار «لا اله الا الله» را تنها وسیله صلح و دوستی در جهان عنوان و تصریح کرد: وحدت مسلمانان یک آرزویی است که این آرزو را حضرت رسول اکرم(ص) با ندای توحید و لا اله الا الله آغاز کرده است و اگر کشورهای مسلمان می خواهند به سعادت و خوشبختی واقعی برسند و در کنار هم محبت، عشق و صلح و دوستی را تجربه کنند تنها باید به شعار توحید که زمینه ساز صلح و دوستی در جهان است، توجه داشته باشند.

صبور ادامه داد: رسول اکرم(ص) با این شعار عالمیان را به وحدت و اتحاد دعوت کرده چرا که همراه این شعار سری نهفته است که انسان را به رستگاری هم می کشاند.

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تنها این شعار می تواند جلوی بسیاری از فسادهای اخلاقی و جنگ و خونریزی و قتل و غارت را در دنیا بگیرد، افزود: فقط در سایه شعار توحید و لا اله الا الله عشق و محبت به جهانیان جهانی می شود و صلح و دوستی در جهان حاکم شود.

تاریخ مطلب:

افزودن دیدگاه جدید