پیام وزیر امور خارجه استرالیا به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

"جولی بیشاب" وزیر امور خارجه استرالیا طی پیامی حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت و اظهار داشت: ماه رمضان یک پیام جهانی است، ما با ملت‌های خاورمیانه در امید به صلح شریک هستیم.
پیام وزیر امور خارجه استرالیا به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان به شرح ذیل است:
مایلم بهترین آرزوهای خود را به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان در این هفته به مسلمانان استرالیا و سراسر جهان ابراز نمایم.
ماه رمضان زمانی برای تفکر، اخلاص معنوی و نو شدن است. خانواده‌های مسلمانان در سراسرجهان این ماه دور هم گرد می‌آیند تا اهمیت ایمان و جوامع خود را جشن بگیرند. مسلمانان همچنین با روزه گرفتن و اقدامات خیرانه کسانی را که از رفاه کمتری نسبت به ایشان برخوردارند یاد می‌نمایند.  
در استرالیا، این ماه فرصتی برای ما است که مشارکت ارزشمند برادران و خواهران مسلمان با ملت خود را ارج نهیم. مسلمانان استرالیا در ساختن کشوری موفق‌تر، پربارتر و متنوع‌تر برای همه ما یاری می‌رسانند.
مسلمانان تبعه استرالیا به بیش از 60 گروه قومی تعلق دارند و استرالیا را به 5/1 میلیارد مسلمان در سراسر دنیا متصل می‌نمایند. این ارتباط‌ها تجارت و روابط دوستانه ما را با ملت‌های مسلمان تقویت می‌نمایند.
همزمان با اینکه مسلمانان استرالیا ماه رمضان را جشن می‌گیرند، بسیاری از آنها در فکر اقوامی هستند که از آوارگی، آشوب و درگیری در منطقه خاورمیانه و سایر نقاط رنج می‌برند. افکار ما با آنها خواهند بود و ما با آنها در امید به صلح شریک هستیم.
ماه رمضان حامل پیام بردباری، شفقت و امید بعنوان یک پیام جهانی است که همگان در آن شریک هستند. "ماه رمضان مبارک باد."

مرجع: تاریخ مطلب:

افزودن دیدگاه جدید