تروریسم؛ تهدیدکننده صلح جهانی

جمعیت دفاع از ملت فلسطین با صدور بیانیه‌ای تصریح کرد: صهیونیست‌های جنایتکار که خشونت و جنایت در وجود کثیف شان نهادینه شده، جنایتی قرون وسطایی را رقم زدند و کودکی فلسطینی را در آتش زنده زنده سوزاندند. راستی این کودک شیر خوار به کدامین گناه کشته شد؟
جمعیت دفاع از ملت فلسطین ضمن محکوم کردن جنایت تروریستی تازه صهیونیست‌ها در زنده سوزاندن یک خانواده فلسطینی در کرانه باختری از جامعه جهانی خواست تا شفاف‌تر تروریسم واقعی تهدیدکننده جهان را بشناسند و آن را محاکمه نمایند.
متن این بیانیه به شرح زیر است:
بار دیگر اسرائیل، بار دیگر جنایتی دیگر. بار دیگر فلسطین، بار دیگر قربانی دیگر. این داستانی  67 ساله است در فلسطین. جنایت از پی جنایتی و اما جهان مدعی تنها سکوت وسکوت و سکوت باز هم سکوت. ملت مظلوم فلسطین، کوچک شهیدی دیگر را تقدیم انقلاب رهایی اش کرد. شهید کودکی که شاید به هنگام آتش زدنش در خواب کودکانه بود و یا شهد شیرین حیات را از سینه پر مهر مادر جست‌وجو می کرد. اما صهیونیست های جنایتکار که خشونت و جنایت در وجود کثیف شان نهادینه شده، جنایتی قرون وسطایی را رقم زدند و وی را در آتش زنده زنده سوزاندند. راستی این کودک شیر خوار به کدامین گناه کشته شد؟ او در 18 ماهگی عملیات علیه نیروهای اسرائیلی انجام داده بود؟ آیا در تظاهرات ضد اشغالگری شرکت داشت یا در لالایی های مادر مهربانی را جستجو می کرد؟

هر روز که می گذرد این سخن حکیمانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) که «اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود» بیشتر به واقعیت نزدیک‌تر می شود و اینکه این مطلوب تنها با مسلسل های متکی بر ایمان ملت فلسطین و ملل مسلمان، محقق می شود و نه گفتگو های بیهوده ای که تنها محصول آن دو قطبی کردن جامعه فلسطینی و در کنار اسرائیل قرار گرفتن خط سازش، علیه مقاومت است. به امید نابودی اسرائیل که وعده حتمی خدای مهربان است به دست "عباد لنا".آیا وقت آن نیست که مصداقی برای این آیه باشیم؟

جمعیت دفاع از ملت فلسطین این جنایت ضد بشری و قرون وسطایی صهیونیست ها را محکوم کرده و ضمن ابراز تنفر از این رژیم از مجامع بین المللی صراحتا می خواهد؛ به تکلیف انسانی و سازمانی و اخلاقی خویش در این باره عمل کنند و این جانی خون اشام را به سزای اعمال خود برسانند. زیرا اسرائیل با سکوت معنا دار آنان تا بدین پایه پیش آمده است. شگفت اینکه همین اسرائیل شوم با این جنایت آشکارش منادی صلح و مدعی در خطر بودن است! و دیگران را تروریست و تهدیدگر و مهاجم علیه خود وجامعه جهانی می داند!

جمعیت دفاع از ملت فلسطین

مرجع: تاریخ مطلب:

افزودن دیدگاه جدید