زهرا نعمتي: پرچم دار صلح و دوستي خواهم شد

مي خواهم با پرچم داري، پيام صلح و دوستي را به همه مردم دنيا برسانم.
به گزارش آریا، زهرا نعمتي افزود: براي هر ورزشکاري مايه افتخار است که پرچم دار کاروان کشورش باشد و اميدوارم بتوانم نماينده ي شايسته اي براي کاروان ايران باشم.
او گفت: به طور قطع اين افتخار متعلق به ورزش بانوان ايران، جامعه تير و کمان و جامعه ورزش جانبازان و معلولان است و مي خواهم با پرچم داري، پيام صلح و دوستي را به همه مردم دنيا برسانم.
نخستين بانوي ورزشکار داراي معلوليت راه يافته به المپيک افزود: هدفم اين بود که به همه افراد داراي معلوليت اين پيام را برسانم که با وجود شرايط سخت هم مي توان کارهاي بزرگ انجام داد و غير ممکن ها را ممکن کرد و اينکه هرگز تسليم معلوليت نشوند.
زهرا نعمتي اکنون با مجموعه اي از نخستين ها، قدم در راهي پرافتخار گذاشته است. وي نخستين ورزشکار زن در تاريخ ورزش ايران بود که موفق به کسب نشان طلا از رويدادي بزرگ چون پارالمپيک شد و پيش از او هيچ کدام از ورزشکاران المپيکي و پارالمپيکي در سکوي نخست نايستاده بودند.،نعمتي نخستين بانوي ايراني ورزشکار داراي معلوليت نيز هست که به المپيک راه يافته و در تابستان سال آينده همزمان در رقابت هاي المپيک و پارالمپيک ريو شرکت مي کند.
مجموعه ي اين افتخارات با اعلام خبر پرچم داري نعمتي تکميل شد و اکنون او به عنوان نخستين بانوي ورزشکار داراي معلوليت، به عنوان پرچم دار کاروان المپيک جمهوري اسلامي ايران در رقابت هاي ريو 2016 معرفي شده است.

کارگروه: تاریخ مطلب:

افزودن دیدگاه جدید