کمپین یک میلیون نامه علیه بازداشت کودکان فلسطینی

 وزارت آموزش و پرورش و کمیته اسرای فلسطین برای توقف سیاست سرکوبگرانه رژیم صهیونیستی در بازداشت کودکان فلسطینی کمپینی با همکاری موسسات و سازمانهای بین المللی کلید زده است.

 فلسطین این روزها شاهد گسترده ترین عملیات بازداشت کودکان از سوی نظامیان صهیونیست ظرف 10 سال اخیر است، و تنها از ماه اکتبر گذشته و آغاز انتفاضه قدس بیش از 800 کودک فلسطینی 11 تا 17 ساله بازداشت شده‎اند که 400 نفر از هم اکنون آنها در زندان بسر می‎برند.

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از الجزیره ،وزارت آموزش و پرورش و کمیته اسرای فلسطین برای توقف سیاست سرکوبگرانه رژیم صهیونیستی در بازداشت کودکان فلسطینی که طی ماههای اخیر تشدید شده است، یک کمپین بین المللی را با همکاری موسسات و سازمانهای بین المللی و در صدر آنها سازمان ملل کلید زده است.

در کمپین بین المللی "یک میلیون نامه علیه بازداشت کودکان فلسطینی" شعارهایی نظیر "بازداشت کودکان، قتل کودکی آنها است"، و "به کودکان مجال درست خواندن و بازی بدهید" انتخاب شده و طی آن تلاش می شود در سایه افزایش بازداشت کودکان فلسطینی در جریان انتفاضه از این گونه اقدامات صهیونیست‎ها جلوگیری شود.

البته بازداشت کودکان فلسطینی تنها اقدامی نیست که رژیم صهیونیستی این روزها به آن مبادرت می‎ورزد بلکه به شهادت رساندن کودکان فلسطینی و جلوگیری از امدادرسانی به آنها، شکنجه‎های روحی و روانی و شکنجه‎های بدنی از جمله مواردی است که این کمپین به مبارزه با آنها برخاسته است.

تاریخ مطلب:

افزودن دیدگاه جدید