کتاب چکیده مقالات همایش ملی ایران و حقوق بین الملل صلح و امنیت منطقه ای منتشر شد

کتاب چکیده مقالات همایش ملی ایران و حقوق بین الملل صلح و امنیت منطقه ای که با مشارکت مجمع جهانی صلح اسلامی و سایر نهادها 19 و20 آبان ماه در قم برگزار گردید،منتشر شد.
همایش ملی «ایران و حقوق بین‌الملل : صلح و امنیت منطقه‌ای» با هدف تقویت مبانی حقوقی بین‌المللی کنش جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین‌المللی با تمرکز بر مسائل اخیر منطقه توسط دانشگاه قم و با همکاری مراکز از جمله وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، معاونت حقوقی ریاست جمهوری، مجمع جهانی صلح اسلامی، دانشگاه تهران، دانشگاه بهشتی (ره) و ...درقم برگزار شد.
 در این همایش کتاب چکیده مقالات پذیرفته شده با مشارکت مجمع جهانی صلح اسلامی منتشر شد. این کتاب شامل بیش از 100 عنوان مقاله پذیرفته  شده است که دکتر داود عامری دبیر کل مجمع جهانی صلح اسلامی نیز با مقاله ای تحت عنوان" تحلیلی بر حقوق بین الملل در خصوص تروریسم،صلح عادلانه و امنیت بشری "در آن مشارکت داشته اند.
امید است کتاب حاضر گامی موثر در جهت وارد کردن مباحث نظری حقوق بین الملل به عرصه عملی و کار آمد سازی آن در راستای کمک به راهکارهای حقوقی برای مواجهه با مسائل منطقه ای وبین المللی باشد.
 

کتاب مجموعه مقالات همایش فوق نیز بزودی توسط دانشگاه قم منتشر خواهد شد.

تاریخ مطلب:

افزودن دیدگاه جدید