همایش و جشنواره روز افشای حقوق بشر آمریکایی در تهران برگزار می شود

دوازدهم تیرماه یادآور یكی از تلخ‌ترین وقایع و خاطرات انقلاب اسلامی و مردم ایران و درعین حال یكی از آشكارترین موارد نقض حقوق بشر از سوی دولت مستکبر آمریكا است که همواره ادعای ظاهر فریب حمایت از حقوق بشر را در مجامع مختلف مطرح می کند.
از این رو مجمع جهانی صلح اسلامی، با همکاری برخی دستگاه ها، برای واکاوی ابعاد مختلف فاجعه تروریستی سقوط هواپیمای مسافری ایران، هم اندیشی نخبگی را برای واکاوی ابعاد حقوق بشری، حقوق بشر دوستانه و همچنین بررسی زوایای حقوقی و بین‏المللی این فاجعه بزرگ، با حضور اندیشمندان و نخبگان حقوقی برگزار می نماید.
دکتر عامری دبیرکل مجمع جهانی صلح اسلامی هدف از برگزاری این هم اندیشی را علاوه بر بررسی ابعاد حقوقی و افشای استثناگرایی امریکا در برخورد با مسائل مختلف بین المللی، یادآوری اقدامات جنایت‏آمیز آمریکا علیه مردم ایران و علیه بشریت، زنده نگه‏داشتن یاد هموطنانی که در این فاجعه ناجوانمردانه شهید شدند و همچنین تشریح و واکاوی اقدامات سازمان‏ها و نهادهای حقوق بشری در این رابطه عنوان کرد.
این هم اندیشی روز سه شنبه 12 تیرماه جاری از ساعت 14 تا 20 در تهران خیابان سمیه، سالن همایش های حوزه هنری برگزار می گردد.

تاریخ مطلب:

افزودن دیدگاه جدید