فریاد مظلومیت و حق طلبی مردم غزه را به گوش جهانیان برسانیم

دکتر داود عامری دبیر کل مجمع جهانی صلح اسلامی ضمن گرامیداشت  29 دیماه  "روز ملی غزه " یکی از مسائل بغرنج و حاد جهان و دنیای اسلام را مسئله فلسطین و حمایت از مسلمانان آن سرزمین در برابر ظلم و ستم زورگویان دانست؛ به طوری که غزه خط مقدم مسلمانان و مظلومان در برابر ستمگران عالم درآمده است.
وی افزود: یکی از مشکلات دنیای معاصر این است که هرجای جهان که آزادی خواهان برای حفظ آزادی و احقاق حق به پا می‌خیزند، حاکمان و زورگویان در برابر آنان می‌ایستند و گاهی حاکمان کشورهایشان به جای حمایت از مظلومان، با دشمنان آزادی و حق همراه می‌شوند.
وی غزه را نماد مظلومیت و مقاومت امت اسلام دانست و گفت؛ دفاع از مظلومان غزه وظیفه همه دولت های اسلامی و آزادی خواهان جهان می باشد و با وحدت جهان اسلام و تصمیمات سریع و صحیح سران کشورهای اسلامی می توان به کاهش و رفع مشکلات ساکنان مظلوم غزه همت گماشت.
دکتر عامری در پایان بر این نکته تاکید نمود که زندگی توام با عزت از حقوق اولیه همۀ ابناء بشر است  و گفت وظیفه سازمان های بین المللی از جمله سازمان ملل متحد است که با اقدامات خود در جهت آزادی  مردم غزه در برابر صهیونیست ها اقدام نماید.

تاریخ مطلب:

افزودن دیدگاه جدید