کنفرانس بین المللی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه رهبر انقلاب اسلامی برگزار می شود

 دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران از برگزاری کنفرانس بین المللی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه رهبر انقلاب اسلامی با محوریت زوال و افول هژمونی آمریکا از طرف سازمان جوانان حقوق بشر در ۱۱ و ۱۲ تیرماه سال جاری خبر داد.

امین انصاری اظهار داشت: حقوق بشر آمریکایی واژه ای بدیع است که رهبر انقلاب آن را به صورت هدفمند مطرح کردند و با الهام از این واژه، روزهای ششم تا دوازدهم تیرماه به عنوان هفته حقوق بشر آمریکایی، نامگذاری شد.

او افزود: در برهه فعلی پرداختن به حقوق بشر امریکایی و موارد نقض حقوق بشر توسط امریکا که اخیرا نیز مورد تاکید رهبری واقع شد، اهمیت مضاعفی دارد و می بایست در دستور کار جبهه انقلاب اسلامی قرار گیرد.

دبیر کل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران همچنین با اشاره به اینکه این کنفرانس با فراخوان مقاله به اقصی نقاط جهان همراه است افزود: پوستر فراخوان مقاله به زبان های عربی، انگلیسی، اردو، اسپانیولی، روسی و فرانسوی تهیه و با هدف ترویج دیدگاه های رهبر انقلاب، شناسایی نخبگان، ایجاد شبکه حقوقی بین قاره ای، ارتباط مداوم با این نخبگان و ایجاد فضای ضد استکباری در بین افکار عمومی، به اقصی نقاط جهان ارسال کردیم.

انصاری با اشاره به اینکه ۴۰ مجموعه در برگزاری این کنفرانس مشارکت دارند افزود: تاریخ ارسال مقالات به دبیرخانه همایش تا ۳ خردادماه سال جاری  می باشد و پوستر همایش به مراکز علمی و دانشگاهی وحوزه های علمیه ارسال شده است.جهت اطلاعات بیشتر به بخش ارسال مقالات سایت به آدرس www.youth-humanrights.com   مراجعه شود. همچنین جهت ارتباط با دبیرخانه مجازی با ایمیل     info@youth-humanrughts.com در ارتباط باشید.

او عمده برنامه های کنفرانس را اینگونه بیان کرد: دعوت از علمای تاثیرگذار و اندیشمندان فرهیخته کشورهای مختلف مقیم ایران و خارج، اخذ پیام از برخی شخصیت های برجسته جهان، برگزاری کمیسیون های تخصصی در موضوعات مختلف، نمایشگاه حقوق بشر امریکایی، تصاویر- فیلم های کوتاه- اسناد و..، دعوت از برخی آسیب دیدگان از حقوق بشر آمریکایی، طرح شکواییه علیه آمریکا در ایجاد داعش و برهم زدن امنیت جهانی و تجاوز به حقوق مسلمانان، رونمایی از نامه سازمان جوانان حقوق بشر به دبیرکل سازمان ملل جهت بررسی جنایات حقوق بشری آمریکا که توسط رهبری ذکر شد، در دستور کار است.

دبیر کل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران با اشاره به محورهای مقالات این کنفرانس گفت: مقالات در ۵ محور بررسی مبانی حقوق بشر آمریکایی، موارد نقض حق های بنیادین بشر در امریکا، بررسی جنگ ها و تجاوزات آمریکا، مصادیق نقض حقوق بشر توسط امریکا در جهان امروز و افول قدرت آمریکا می باشد.

تاریخ مطلب:

افزودن دیدگاه جدید