کنفرانس بین المللی «صلح پژوهی» برگزار می شود

عابدین سیاحت اسفندیاری امروز 16 مهر در نشستی خبری گفت: دومین کنفرانس بین المللی صلح پژوهی با حضور اندیشمندانی از کشورهای مختلف که پیش بینی می شود حدود 30 کشور باشند، برگزار می شود.

سیاحت اسفندیاری با بیان اینکه اولین کنفرانس صلح پژوهی از سوی این مرکز در سال ۹۵ برگزار شد، اظهار کرد: در این کنفرانس متفکرانی از 26 کشور از جمله آمریکا حضور داشتند و تمامی هزینه های آن بر دوش شرکت کنندگان بود و کنفرانس با رعایت استانداردهای بین المللی برگزار شده و می شود.

وی به سایر فعالیت های این مرکز اشاره و بیان کرد: برگزاری همایش اسلام و محیط زیست در سال ۹۶ با همکاری دانشگاه امام صادق(ع)از جمله فعالیت های صورت گرفته بود که گواهینامه حضور در این کنفرانس به صاحبان آثار از سوی دانشگاه امام صادق(ع) اعطا شد.

سیاحت اسفندیاری با بیان اینکه در سال ۹۶ کنفرانس بین المللی ظرفیت شناسی و تأثیرگذاری فضای مجازی در ارتقای آموزش های دینی با همکاری جامعه المصطفی برگزار شد، تصریح کرد: این همایش در هفت زبان و با حضور 26 ملیت برپا شد.

رئیس مرکز بین المللی توسعه صلح، فرهنگ و عقلانیت با بیان اینکه کنفرانس بین المللی صلح پژوهی نخستین بار، اسفندماه سال ۹۷ در جزیره کیش برگزار شد بیان کرد: ما بنا داشتیم کنفرانس را در قم برگزار و دبیرخانه آن را هم در این شهر مقدس دایر کنیم، اما به پیشنهاد برخی از مسئولان کیش، این کار در همین جزیره صورت گرفت و دومین دوره نیز در کیش برگزار می شود.

تاریخ مطلب:

افزودن دیدگاه جدید