چاندرا مظفر:سران عرب عروسک‌های خیمه شب بازی در دست آمریکا و اسرائیل هستند

رئیس بنیاد عدالت مالزی پیمان به اصطلاح صلح یا همان معامله به رسمیت شناختن اسرائیل غاصب برای دست و پا کردن وجهه‌ای قانونی را محکوم کرد.

 پروفسور چاندرا مظفر با اشاره به تاریخچه به رسمیت شناختن اسراییل غاصب توسط مصر و اردن به عنوان بخشی از یک برنامه قدیمی گفت: کاملا طبیعی است آمریکا و این رژیم جعلی با زور و گاه تطمیع سران عرب با سلاح‌های پیشرفته، سعی دارند تلاش‌های ملت مظلوم فلسطین برای احقاق حقشان را تضعیف و وجهه‌ای به اصطلاح قانونی را برای این رژیم اشغالگر فراهم کنند.
پروفسور چاندرا، بحرین، امارات، عمان، عربستان سعودی و برخی دیگر از کشور‌های عربی را فاقد هویت اصیل و ساخته و پرداخته دست انگلیس دانست و افزود: بیشتر این دولت‌های عرب دست نشانده اند، منتخب مردم نیستند و همچون عروسک‌های خیمه شب بازی در دست آمریکا و اسرائیل به ظاهر به عنوان سران عرب مطرح هستند.
وی تصریح کرد: این‌ها سران کشور‌هایی بدون دمکراسی هستند که برای حفظ بقای خود باید بر اساس سلیقه و خوشایند آمریکا و رژیم اشغالگر قدس عمل کنند تا از حمایت آنان برای حفظ امنیت و قدرتشان بهرمند شوند.
پروفسور چاندرا با اشاره به برقراری روابط مصر و اردن با رژیم جعلی اسرائیل در گذشته تاکید کرد: این ارتباط هیچ اثر و دستاورد مثبتی در زمینه رونق سرمایه گذاری، رشد اقتصادی و تولید ثروت برای این دو کشور عربی به جز خیانت به آرمان فلسطین و مردم ستمدیده سرزمین‌های اشغالی دربر نداشت. وی سابقه عادی سازی روابط کشور‌های عربی با رژیم غاصب اسرائیل را تقویت خوی وحشگیری، اشغال و ظلم و ستم بیشتر این رژیم در فلسطین اشغالی بیان کرد.
رئیس بنیاد عدالت مالزی تاکید کرد: در آینده نیز حرکت به رسمیت شناختن رژیم اسرائیل ادامه دارد؛ مگر با پاشیدن درونی ایالات متحده که علائم آن البته با دو دستگی قدرت، بحران مرگ بیش از ۲۰۰ هزار کرونایی و بلا‌های طبیعی نظیر طوفان، سیل و آتش سوزی‌های گسترده در این کشور کاملا مشهود است.

تاریخ مطلب:

افزودن دیدگاه جدید