برگزاری رزمایش «تکیه گاه محکم»؛ پیام اقتدار مقاومت به تل آویو

گروههای فلسطینی امروز از مانور مشترکی با نام «الرکن الشدید» (تکیه گاه محکم) پرده برداشتند که از قبل از برگزاری آن با هدف حفظ آمادگی در برابر رژیم صهیونیستی خبر داده بودند. این رزمایش تا فردا چهارشنبه ادامه خواهد یافت و در جریان آن آمادگی برای هر جنگی با رژیم صهیونیستی به نمایش گذاشته می‌شود از شلیک موشک گرفته تا سنجش میزان آمادگی تیم‌های امدادی و پزشکی برای کمک به مجروحان و نیز نحوه اداره جنگ از سوی رزمندگان مقاومت فلسطین تمرین می‌شود.

اتاق عملیات مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین در جریان کنفرانس مطبوعاتی امروز تأکید کرد: مانور مشترک «تکیه‌گاه محکم» با مشارکت مبارزان شاخه‌های نظامی گروه‌های مقاومت تحت فرماندهی اتاق عملیات مشترک مقاومت را اعلام می‌کنیم. در این مانور سناریوهای مختلفی در شمال تا جنوب نوار غزه به اجرا گذاشته خواهد شد.

تاق عملیات مشترک گروه‌های مقاومت همچنین عنوان کرده است: اجازه نخواهیم داد دشمن صهیونیستی علیه ملت فلسطین دست به تجاوز بزند، سلاح ما همیشه آماده است و مقاومت تصمیمی واحد و یکپارچه برای ورود به هرگونه نبرد تحمیلی با دشمن در هر زمان و مکانی اتخاذ کرده است.

در این بیانیه تأکید شده است: سران رژیم صهیونیستی باید بدانند که صرف فکر کردن به هرگونه تجاوز و ماجراجویی جدید علیه ملت فلسطین با پاسخ قاطع و شدید مقاومت مواجه خواهد شد و به یاری خداوند عملیات‌های غافلگیرکننده زیادی برای دشمن داریم.

 

 

 
تاریخ مطلب:

افزودن دیدگاه جدید