سوریه هرگز روال صلح ناعادلانه با رژیم صهیونیستی را تعقیب نکرده است / مولد تروریسم تکفیری چگونه مدعی مبارزه و نابود کردن آن است؟

معاون هماهنگ‌کننده نیروی قدس سپاه، در پاسخ به ادعای پایان داعش از سوی آمریکا در شبکه افق، اظهار داشت: آمریکایی ها غلط کردند که چنین حرفی زدند.  آن ها خودشان اقرار کردند که داعش را ما به وجود آوردیم و کسی که داعش را به وجود می‌آورد چگونه مدعی براندازی داعش می شود.

زمانی که عملیات رزمنده ها توسط حشدالشعبی، نیروهای قهرمان ارتش سوریه، فاطمیون، زینبیون و حزب الله در عراق و سوریه علیه داعش شروع شد، آنها فرماندهان داعش را از منطقه بوکمال و موصل فراری می‌دادند و ما این را از طریق پهپادها می‌دیدیم که با هلیکوپتر ها این فرماندهان داعش را سوار می کردند و می بردند.

فلاح زاده تاکید کرد: ضمن اینکه داعش را سازماندهی و راه‌اندازی کردند و به جان کشورهای منطقه انداختند، اینها را فراری می دادند و کسی که سیطره داعش را تمام کرد تدبیر رهبر معظم انقلاب و فرماندهی میدانی حاج قاسم سلیمانی بود.

وی پیروی سیاست های منطقه ای بشار اسد گفت :حافظ اسد و بشار اسد هیچ وقت با اسرائیل سر سازش نداشتند و هیچ قرارداد صلحی را تایید نکردند و هیچ سفارتخانه و کنسولگری را بین هم رد و بدل و افتتاح نکردند و از زمانی که نطفه اسرائیل منعقد شده سوریه با اسرائیل سر جنگ داشته و هنوز هم سر جنگ دارد و هنوز جولان در اشغال اسرائیل است..

تاریخ مطلب:

افزودن دیدگاه جدید