حمله به سوریه گامی در مسیر احیای داعش بود

فرمانده ارتش سوریه، فعالیت جدید رژیم صهیونیستی در منطقه هم‌زمان با اقدامات اخیر داعش در قبال پایگاه‌های ارتش سوریه و مسیرهای عمومی انجام گرفت. این رویداد همچنین چند روز پس از اقدام ارتش اشغالگر آمریکا برای توسعه محدوده سنگرها و حفاظت‌های هوایی منطقه (۵۵ کم) با هدف بستن مسیر به روی مشارکت نیروی هوایی سوریه در پیگرد تروریست‌های داعش در منطقه صحرایی بود.همزمان با حملات هوایی به مناطق شرق سوریه که صبح امروز، چهارشنبه انجام گرفت، رژیم صهیونیستی مستقیما وارد منطقه بازدارندگی ارتش سویه و هم‌پیمانانش در شمال منطقه (۵۵ کیلومتر) شد.

او اظهار کرد، تجاوزات جدید رژیم صهیونیستی به خاک سوریه و با حمایت اشغالگران آمریکایی در قالب حمایت مستمرشان از تروریسم و مزدورانش نظیر داعش گروه "مغاویر الثوره السوریه" زیر چشم و گوش جامعه جهانی انجام گیرد.

الخضر گفت: اهداف دشمن در تحقق اهداف معنوی و مادی آن شکست خورده زیرا ما، هم‌پیمانان و دوستان روس و ایرانی ما و محور مقاومت هرگز از تحقق اهداف خود که احیای امنیت و ثبات و آزادسازی تمامی مناطق سوریه از دست گروه‌های تروریستی و شبه‌نظامیان مورد حمایت دشمن اسرائیلی و آمریکایی است، کناره‌گیری نمی‌کنند.

وزارت دفاع سوریه امروز اعلام کرد، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی چندین حمله هوایی به مواضع نظامی سوریه و پایگاه‌های هم‌پیمان ارتش در دیرالزور و البوکمال داشتند که بنا به اظهارات مقام اطلاعاتی آمریکا، این حمله با کمک این کشور انجام گرفت.

 

تاریخ مطلب:

افزودن دیدگاه جدید