ورزش،بهترین راه ایجاد صلح و دوستی بین کشورهاست

سرپرست تیم ملی آمریکا و نایب رییس فدراسیون کشتی این کشور گفت:
ورزش یکی از بهترین راهها برای ایجاد و رسیدن به صلح و دوستی بین کشورهاست.

وان استوک در حاشیه برگزاری مسابقات فینال جام حبیبی و موحد در قائمشهر گفت : ورزش، مردم جهان را به هم نزدیک می کند و پلی برای ارتباط کشورهاست و فرهنگ یکسانی در همه کشورها ایجاد می کند.

وی اظهار داشت : در مسابقات مختلف ورزشی که در جهان برگزار می شود از جمله المپیک ها و جام های جهانی می توان نزدیکی مردم دنیا را بخوبی مشاهده و لمس کرد.

وی مازندران را قلب کشتی ایران دانست و گفت: همیشه مایل بودم به این خطه کشتی خیز ایران سفر کنیم و در این دوره از مسابقات به این آرزوی خود دست یافتم .

وی با اشاره به دو سفر ورزشی قبلی خود به جمهوری اسلامی ایران ، از مهمان نوازی و پذیرایی بسیار خوب ایرانیان بخصوص مازندرانی ها تشکر کرد و گفت:
دراین سفر ورزشی با هیچ مشکلی روبرو نشدیم و پذیرایی و مهمان نوازی بسیار خوبی از ما صورت گرفت.

سرپرست تیم ملی آمریکا اضافه کرد: سعی کردیم بهترین نفرات خود را برای این مسابقه انتخاب کنیم و کشتی گیران حاضر در این مسابقه ترکیبی از تیم دوم و سوم کشتی آمریکا بودند که در این دوره از مسابقات شرکت کردند.

وی فردین معصومی و علی اضعر بذری را به عنوان بهترین و فنی ترین کشتی گیران این مسابقات دانست و افزود: ما تجربیات خوبی از کشتی گیرانی ایرانی ، بلغاری ، روسی و ارمنستانی در این مسابقات کسب کردیم که انتظار چنین موضوعی را نیز داشتیم .

استوک، سطح مسابقات جام حبیبی و موحد را بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود:
امکانات و تجهیزات خوبی برای برگزاری مسابقاتی عالی فراهم شده بود و کشتی گیران توانستند با هم به رقابت بپردازند.

مسابقات کشتی بین المللی جام حبیبی و موحد که با شرکت ‪۹‬ تیمی خارجی و‪۷۰‬کشتی گیر ایرانی در قائمشهر آغاز شده بود، با اقتدار کشتی گیران ایرانی به پایان رسید .

تاریخ مطلب:

افزودن دیدگاه جدید