گزارش تصویری

دکتر عامری دبیر کل مجمع جهانی صلح اسلامی

مجمع جهانی صلح اسلامی همایش تحلیلی بر نقش سپهبد شهید سلیمانی در توسعه امنیت،عدالت و صلح منطقه ای و جهانی را با همکاری برخی دستگاهای داخلی و بین المللی صبح روز یکشنبه 20 بهمن ماه در باغ کتاب تهران برگزار کنرد. 

 همایش آپارتاید علمی؛ صلح عدالت و امنیت جهانی در باغ کتاب تهران

«مجمع جهانی صلح اسلامی» به مناسبت «روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه» همایشی تحت عنوان «آپارتاید علمی؛ صلح، عدالت و امنیت جهانی»  9 1 آبان ماه در تهران  برگزار نمود.

نشست تخصصی همایش صلح و عدالت در مجلس شورای اسلامی

مجمع جهانی صلح اسلامی نشست تخصصی همایش صلح و عدالت  را با همکاری مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، دبیرخانه مجمع مجالس آسیایی، موسسه پژوهشی و فرهنگی انقلاب اسلامی و امور بین الملل مجلس شورای امروز یکشنبه 14 مهرماه در تالار خلیج فارس مجلس شورای اسلامی برگزار کرد.

در تقویم جمهوری اسلامی ایران روز12 تیرماه روز افشای حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شده است؛از اینرو «مجمع جهانی صلح اسلامی» نشست علمی و تخصصی را با عنوان «حقوق بشر آمریکایی؛ تروریسم و تحریم» برگزار نمود. 

 روز سه شنبه سوم مهرماه، همایش«روزجهانی صلح 2018» با عنوان «حق بر صلح» توسط «مجمع جهانی صلح اسلامی» و با مشارکت و همکاری «مؤسسه پژوهشی- فرهنگی انقلاب اسلامی»، «باغ کتاب تهران» و «وزارت دادگستری، موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی قم و دیگر دستگاه های همکار با حضور شخصیت­های علمی و نخبگی ساعت 9 تا 12 در سالن همایش باغ کتاب تهران برگزار شد.

هفدهم مردادماه به پاس قدردانی از تلاش ها و خدمات ارزنده اصحاب رسانه که پرچم رسالت بزرگ اطلاع رسانی و آگاهی بخشی را بر دوش گرفته اند، «روز خبرنگار» نامگذاری شده است. بدون شک این روز فرصت مغتنمی است تا از زحمات بی دریغ اصحاب قلم و پیشقراولان و طلایه داران راستین عرصه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در جامعه، قدردانی شود.

همایش روز افشای حقوق بشر آمریکایی

همایش روز افشای حقوق بشر آمریکایی با همکاری مجمع جهانی صلح اسلامی و مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در روز 12 تیر ماه برگزار شد.در این همایش دکتر داود عامری دبیرکل مجمع جهانی صلح اسلامی بر کرامت انسانی که از اصول بنیادین حقوق بشر است تاکید نمود.
دکتر داود عامری دبیر کل مجمع جهانی صلح اسلامی  در پنل تخصصی همایش روز افشای حقوق بشر آمریکایی در حوزه هنری انقلاب اسلامی در اجماعی از نخبگان همچون دکتر اصلانی ،دکتر طلابکی،دکتر عباسی اصل و ... به ایراد سخنرانی پرداخت.

صفحه‌ها

اشتراک در گزارش تصویری