وقتی گروهک تروریستی منافقین همایش اسلامی برگزار می‌کند!

گروهک منافقین که بانی تروریسم و افراط‌گرایی است، طی همایشی بین‌المللی با عنوان «جبهه مبارزه با بنیادگرایی اسلامی در جهان و خاورمیانه» به دفاع از اقدامات وحشیانه گروه هم‌مسلک خود، یعنی «داعش» پرداخت و درگیری‌ها در عراق را مواجهه مردم با دولت معرفی کرد.
فرقه تروریستی رجوی که رهبرانش برای خود مقر «ریاست‌جمهوری» در حومه پاریس تشکیل داده‌اند و اعضای گروهک را با مغزشویی در عراق رها کرده‌اند، در تازه‌ترین اقدام  مضحک خود، همایشی بین‌المللی با موضوع «جبهه بنیادگرایی اسلامی در جهان و خاورمیانه» برگزار کردند که مدعی هستند نمایندگان کشورهای اسلامی و عربی در آن حضور داشتند!
برگزاری این همایش با این عنوان توسط گروهکی که عامل کشتار و جنایت‌های بی‌شمار در داخل و خارج از ایران است، اگرچه بسیار عجیب است ولی عجیب‌تر از آن، سخنان «مریم رجوی»، رئیس‌جمهور خودخوانده این گروهک تروریستی است که درگیری‌ها در عراق را «مقابله شهروندان عراقی با دولت مالکی و ایران» خواند.
درحالی‌که همه جهانیان به اتفاق‌ آراء در مقابل اقدامات گروه تروریستی داعش صف کشیده‌اند، گروهکی که خود را حامی مردم سوریه و عراق می‌خواند، تصرف موصل توسط این گروه تکفیری را تبریک می‌گوید و داعشی‌ها را «برادران انقلابی» می‌نامد و ضمن اکتفا نکردن به این تمجیدها و تعاریف، اعضای خود را برای تداوم جنایات علیه مردم عراق، به سنگر تکفیری‌ها گسیل می‌دارد.
مریم رجوی، در این همایش به اصطلاح بین‌المللی که فقط یک عکس از آن منتشر شده است، مدعی شد: « اکنون روشن شده که آنچه در عراق می‌گذرد، نه جنگ شیعه و سنی، بلکه جنگ بین مردم عراق با مالکی است. رهبران قیام اعلام کردند که قصد اشغال بغداد را ندارند، بلکه خواهان تغییر مالکی وخلع ید از ایران هستند»؛ جالب است که چگونه می‌توان جنایتکارانی را که مردم عراق را از خانه و کاشانه خود آواره‌ کرده‌اند و خواستار ایجاد «خلافت» به روش بنی‌امیه‌ها و یزیدیان هستند، «انقلابی» خواند.

سرکرده گروهک تروریستی منافقین در حالی این سخنان را عنوان کرده است که پیش از این، در جریان پاک‌سازی سامرا و فلوجه از تروریست‌های تکفیری داعش، با «انقلابی» خواندن آن‌ها، اقدام ارتش عراق را محکوم کرده بود و پس از آن، در جریان اشغال موصل توسط همین تکفیری‌ها، با تیتر «انقلابیون عراق بخش‌های وسیعی از موصل را تصرف کردند»، هم‌مسلکان داعشی خود را ستوده بود.
شگفت‌آور نیست که سرکرده این گروهک تروریستی، داعشی‌ها را برداران انقلابی می‌خواند چراکه همان روحیه بی‌رحمی، وجود خالی از روح و بی‌ارادگی در رفتار و اعمال و تمایل به خشونت که در میان داعشی‌ها دیده می‌شود، پیش از این به اعضای منافقین آموزش داده شده بود و همین نقاط مشترک است که داعش و منافقین را برادر و هم‌مسلک می‌گرداند.
اعضای گروهک تروریستی منافقین که در زمان حمله نیروهای بعثی به خاک ایران، با صدام همکاری کردند و جوانان کشورمان را به خاک و خون کشیدند، اکنون در عراق، کشوری که روزی مأمن و پناهگاهشان بود، در کنار گروه داعش قرار گرفته‌اند و علیه مردم عراق دست به سلاح برده‌اند. منابع امنیتی اعلام کرده‌اند که بیش از 120 عضو این گروهک تروریستی به تکفیری‌ها پیوسته‌اند و داعش از همان خودروهایی استفاده می‌کند که روزی در اختیار منافقین در پایگاه «اشرف» قرار داشت.
برگزاری همایشی با موضوع «جبهه بنیادگرایی اسلامی در جهان و خاورمیانه»، نه‌تنها هویت از دست‌رفته منافقین را به سرکردگان فراری آن به‌ویژه «مسعود رجوی» که فقط پیام‌هایی به نقل از او منتشر می‌شود، بازنمی‌گرداند بلکه بیش از پیش به جهانیان اثبات می‌کند که گروه‌های تروریستی در جهان، هر قدر هم که در برهه‌ای از زمان، با مغزشویی و صرف پول‌های هنگفت، چشم‌های جهانیان را از دیدن واقعیت‌ها دور کنند، بازهم به مرور زمان، اصل و ذاتشان را برملا خواهند کرد.
امروز، فرقه رجوی در حومه پاریس، نظاره‌گر کشتار و جنایت‌های گروه‌های هم‌صنف خود در عراق است و هنوز هم با اصرار بر «انقلابی» خواندن آنان، گروه‌های مدافع حقوق بشر را که روزی در حمایت از همین گروهک بیانیه صادر می‌کردند، به خنده وامی‌دارد!
در نیجریه گروه بوکوحرام، در بخشی از آفریقا گروه الشباب و در سوریه و عراق گروه‌های تکفیری به‌ویژه داعش، اسلام را به بدترین شکل ممکن مورد حمله قرار داده‌اند و در همین حال، روستای «اورسوآز» پاریس، مقر گروهک تروریستی منافقین، در حال توطئه‌چینی برای دست‌یابی به رویاهایی است که سال‌ها در سر می‌پروراند ولی نکته‌ای در این میان فراموش شده است: هیچ انقلابی با تروریسم و کشتار به نتیجه نمی‌رسد و هیچ فرد انقلابی، دست به کشتار جوانان سرزمینش نمی‌زند؛ این جنایتی است که در پرونده تک‌تک اعضای منافقین ثبت شده و باقی خواهد ماند...
 

نویسنده: تاریخ مطلب:

افزودن دیدگاه جدید