ادامه شکنجه در زندانهای بحرین و شهادت حسن الشیخ

'شیخ علی سلمان' دبیر کل 'جمعیت الوفاق ملی اسلامی' بحرین گفت که به شهادت رسیدن 'حسن الشیخ' شهروند بحرینی بطور قاطع ثابت کرد که فرآیند شکنجه 'تا سر حد مرگ' در زندانهای رژیم آل خلیفه ادامه دارد.
علی سلمان در صفحه شخصی خود در پایگاه اجتماعی 'توییتر' افزود: 'شکنجه یک جنایت ضد بشری' است که رژیم آل خلیفه بر انجام آن در زندانهای بحرین تاکید دارد .

وی خاطرنشان کرد : خانواده های بازداشت شدگان بطور مداوم از شکنجه شدن فرزندان شان شکایت می کنند.

وی افزود: گزارش مشهور 'محمود شریف بسیونی' حکایت از آن دارد که هم اکنون صدها زندانی در بحرین در معرض شکنجه قرار دارند و بسیونی دهها مورد در این رابطه را بطور مستند ثبت کرده است .

وی خاطرنشان کرد : بر پایه همین گزارش، پنج مورد از شکنجه های وحشیانه ماموران رژیم آل خلیفه که منجر به مرگ در زندانیان در بحرین شده ، ثبت گردیده است .

وی تاکید کرد: کسانی که دستور شکنجه را صادر می کنند ، یا اقدام به شکنجه می کنند و یا می توانند آن را متوقف کرده، اما اقدامی در این راستا انجام نمی دهند، همگی از انسانیت منحرف شده اند.

رژیم آل خلیفه در سه سال گذشته که قیامهای مردمی در بحرین آغاز شده ، دهها نفر از معترضان را کشته، صدها نفر را بازداشت و تعداد زیادی از شهروندان این کشور را آواره از کار برکنار کرده است .

این رژیم با کمک نیروهای ارتش عربستان که تحت عنوان 'سپر جزیره' در بحرین مستقر شده اند، اقدام به سرکوب وحشیانه تظاهرات مسالمت آمیز ملت بحرین می کند.

مرجع: تاریخ مطلب:

افزودن دیدگاه جدید