جنایت تازه تروریست‌‌ها در کشتار کودکان سوری

 در تازه‌ترین حملات تروریست‌های تکفیری به دو منطقه محاصره‌شده «کفریا و الفوعه» واقع در حومه ادلب شمالی تعداد دیگری از اهالی این دو منطقه محاصره‌شده از جمله تعدادی از کودکان شهید و مجروح شدند.

به گزارش  تسنیم در سوریه، در تازه‌ترین حملات تروریست‌های تکفیری به دو منطقه محاصره شده «کفریا و الفوعه» واقع در حومه ادلب شمالی تعداد دیگری از اهالی این دو منطقه محاصره شده شهید و مجروح شدند.

در حملات شدید خمپاره‌ای ساعات پیش گروه‌های تروریستی که از ناحیه «بنش» و «معره مصرین» صورت گرفت، یک کودک خردسال شهید  شد و چند زن و مرد و کودک به‌شدت زخمی شدند.بر اساس این گزارش بر اثر این حملات «جمیله حسین الباشان» کودک 5ساله شهید و «بدر حسین زین‌الدین» 40ساله، «احمد یوسف حوری» 22ساله، «عدیله حلاق» 44ساله، «نرجس باشان» 7ساله و یک کودک دیگر به‌نام «علی باشان» زخمی شدند.

دو شهرک شیعه‌نشین فوعه و کفریا از حدود یک سال و 10 ماه پیش در محاصره گروه‌های تروریستی است و اوضاع مردم آنجا وخیم گزارش می‌شود.

تروریست‌های تکفیری همچنین در دو روز گذشته تعدادی از مدارس در حلب را نیز هدف حملات خود قرار دادند که بر اثر آن 10 کودک سوری کشته و بیش از 20 کودک دیگر به‌شدت مجروح شدند.

تاریخ مطلب:

افزودن دیدگاه جدید