پایان بزرگترین همایش سالانه مسلمانان آمریکا

همایش سالانه مشترک انجمن مسلمانان آمریکا (MAS) و انجمن اسلامی آمریکای شمالی (ICNA)، در شیکاگو به پایان رسید.

 این همایش که به MAS-ICNA شهرت دارد از تاریخ ۲۷ تا ۲۹ دسامبر (۶ تا ۸ دی ماه) در مرکز همایش‌های «مک کورمیک پِلِیس» (McCormick Place) شهر شیکاگو برگزار شد.

این برنامه به منظور کمک به مسلمانان به منظور غلبه بر چالش‌هایی که در ایالات متحده ممکن است برای آنها به وجود بیاید، برگزار شده و فرصتی برای یادگیری در مورد فعالیت‌ها و فرصت‌های پیش رو، تبادل آرا و آشنایی با سایر جوامع مسلمان در آمریکا و کانادا بود.

همچنین در این همایش مهم‌ترین مسائل پیش روی جامعه مسلمانان آمریکا و راه‌های تضمین آینده‌ای بهتر برای نسل‌های بعدی مورد بررسی قرار گرفت.

همایش سالانه MAS-ICNA، یکی از بزرگترین و متنوع‌ترین گردهمایی‌های سازمان‌های اسلامی در آمریکای شمالی است که هر سال در ماه دسامبر در شهر شیکاگو واقع در ایالت ایلینویز و در طول فصل تعطیلات کریسمس برگزار می‌شود.

برگزارکنندگان این رویداد می‌گویند بسیاری از افراد در این برنامه شرکت‌ می‌کنند تا به افرادی که می‌شناسند بپیوندند و تعطیلات پایان سال خود را با دوستان، خانواده و مسلمانان دیگر در این رویداد بگذرانند.

انجمن مسلمانان آمریکا و انجمن اسلامی آمریکای شمالی دو سازمان آموزشی و دینی هستند که خدمات و برنامه‌هایی را براساس آموزه‌های اسلامی ارائه می‌دهند.

تاریخ مطلب:

افزودن دیدگاه جدید