گزارش ها

افتخاری بر شکست دولتمردان فرانسه در اهانت به پیامبر (ص) تاکید کرد

افتخاری بر شکست دولتمردان فرانسه در اهانت به پیامبر (ص) تاکید کرد

خانم دکتر لاله افتخاری عضو شورای راهبری مجمع جهانی صلح اسلامی طی مصاحبه اختصاصی گفت :اهانت نشان دهنده شکست دولتمردان فرانسه در جهت برآوردن نیازها و مطالبات مردم خودشان است.
وی ادامه داد : مردمی که از اقدامات آنها قانع نشده و رویکرد خوبی نسبت به اسلام پیدا کرده، کارآمدی اسلام را در مقابل ناکارآمدی مسئولان خودشان مقایسه می کنند و آن را در برابر عملکرد دولتمردانشان  قرار می دهند. این نشانگر چند نکته است یکی اینکه آنها نتوانستند در پاسخگویی به نیازها و مطالبات مردم موفق باشند دوم اینکه آنها در مقابل اسلام شکست خوردند و برای اینکه برشکست خودشان پوشش بگذارند سعی کردند با اهانت به ساحت پیامبر اکرم صلوات الله علیه اقداماتی انجام دهند و یا با حمایت از اهانت کنندگان به ساحت پیامبر اکرم صلوات الله علیه کاری انجام بدهند.
ایشان افزود: در قرآن کریم و در تاریخ انبیا هست که مخالفان انبیا و هم مخالفان پیامبر اکرم صلوات الله وقتی که به مقابله با ایشان برخاستند و جنگ‌های زیادی را تحمیل کردند بر مسلمانان و در همه اینها شکست خوردند نهایتاً به جنگ فرهنگی تبلیغی پرداختند که همان اهانت و ایراد اتهامات به پیامبر بود.گفتند که پیامبر مجنون، شاعرو ساحرهست ومطالبی از این قبیل.
وی ادامه داد: نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشیم که الان افرادی که تهمت می زدند الان دیگر اثر و نامی از آنها باقی نمانده، ولی پیامبر اکرم صلوات الله علیه نورانیت ایشان  و خورشید وجودشان بیشتر شده وروز به روز بیشتر در عالم گسترش می یابد. این مقابله ها و اظهارات نمی تواند جلوی نور ایشان را بگیرند.
وی گفت: مردم فرانسه به ویژه نخبگان آنها اقدامات سردمداران حکومت شان محکوم کنند و با سکوت شان اجازه ندهند این اقدام به حساب آنها گذاشته شود.اهانت به پیامبر اکرم صلوات الله علیه و آله خاتم پیامبران اهانت به همه پیامبران پیشین و ۱۲۴ هزار پیامبر، حضرت عیسی، حضرت موسی، حضرت ابراهیم و همه اینها و اهانت به بشریت است. برای همین است که باید همه آزادگان دنیا به ویژه در فرانسه سکوت نکنند و این اقدامات را محکوم کنند.
وی در پایان گفت : ما امیدواریم که این اقدامات سوء دشمنان منجر به بیداری هرچه بیشتر از انسان های ناآگاه در دنیا شود. و این بهانه ای  برای جستجوی بیشتر حقایق و پژوهش های بیشتری برای رسیدن به واقعیت ها شود. این اقدام به ویژه در نزدیکی و در آستانه ولادت با سعادت پیامبر اکرم صلوات الله یک بی سلیقگی و یک کج فهمی و کجروی است. پیامبر، پیامبر صلح و وحدت بین مسلمانان وحتی در بین غیر مسلمانان است. اینها باعث ایجاد انسجام و وحدت در جامعه اسلامی و هم در بین مسلمانان و غیرمسلمانان، پیروان ادیان الهی و حتی غیر آنها خواهد شد علیه کسانی که ادعای دموکراسی دارند در کشور خودشان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنج × 2 =