اسلاید شو, گفتگو

اقدام هوشمندانه ایران در پاسخ به حمله موشکی هواپیمای رژیم صهیونیستی

 

دکتر محسن پاک آیین عضو شورای راهبری مجمع جهانی صلح اسلامی در مصاحبه اختصاصی نسبت به عملیات ایران در مقابل  رژیم صهیونیستی گفت : همانگونه که انتظار می‌رفت حمله بزرگ و بازدارنده جمهوری اسلامی ایران به رژیم صهیونیستی انجام شد و بحران این رژیم را مضاعف کرد.اقدام هدفمند و هوشمندانه ایران در پاسخ به حمله موشکی هواپیمای رژیم صهیونیستی به مقر دیپلماتیک و کنسولگری جمهوری اسلامی ایران  صورت گرفت و مبتنی بر موازین بین المللی برای دفاع از تمامیت ارضی خود بود.

وی افزود :  بارها اعلام شده بود که در این شرایط،حق عمل متقابل و تلافی جویانه برای جمهوری اسلامی ایران محفوظ است و رزمندگان اسلام، پاسخ متقابل را به هر شکلی که مصحلت بدانند و در زمان و مکان مناسب انجام خواهند داد. در این مسیر افکار عمومی جهانیان بخصوص مسلمانان جهان که از جنایات و نسل کشی اسرائیل در غزه منزجر هستند،حامی ایران است. طبعا تمام احتمالات از جمله حمله متقابل رژیم صهیونیستی به ایران محاسبه شده و این رژیم در صورت هرگونه تحرک،با ضربات متقابل مواجه شده و پشیمان خواهد شد.

پاک آیین گفت :آمریکا و دیگر حامیان اسرائیل نیز باید بیش از این خود را شریک جنایات و اشتباهات رژیم اشغالگر فلسطین نساخته و با فاصله گرفتن از این رژیم سفاک،منافع خود را در خطر قرار ندهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 5 = سه