اخبار

تهدید تل‌آویو به ترور فلسطینیان در آستانه تلاش‌های آمریکا برای احیای روند سازش

تهدید تل‌آویو به ترور فلسطینیان در آستانه تلاش‌های آمریکا برای احیای روند سازش

منابع خبری از تهدید مجدد رژیم صهیونیستی در ترور گروههای مقاومت فلسطین در آستانه تلاش‌های آمریکا برای احیای روند سازش خبر دادند.

در آستانه تلاش های مجدد آمریکا به منظور احیای روند سازش و برگزاری مجدد اجلاس موسوم به نشست اسلو در نروژ بین رهبران تشکیلات خودگردان و رژیم صهیونیستی، مقامات امنیتی تل آویو از تشدید برنامه‌های خود به منظور اقدامات نظامی و عملیات‌های ترور گروه های مقاومت فلسطین در کرانه باختری خبر دادند.

شبکه 13 تلویزیون رژیم صهیونیستی از آغاز روند مذاکرات پنهانی بین تشکیلات خودگردان و این رژیم برای توسعه و بهره برداری میدان گازی مارین فلسطین در 36 کیلومتری ساحل نوار غزه خبر داد.

این شبکه پنجشنبه افزود «غسان علیان»، هماهنگ کننده فعالیت های رژیم صهیونیستی در کرانه باختری مذاکرات تل آویو با تشکیلات خودگردان فلسطین را با هدف بهره مندی رام الله از عواید مالی توسعه این میدان گازی رهبری وی کند.

پوشش زنانه نیروهای امنیتی اسرائیلی برای ترور مجاهدین فلسطینی در نابلس

تصاویر منتشرشده در شبکه های فلسطینی نشان می‌دهد نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی در جریان عملیات تروریستی روز گذشته خود در نابلس در کرانه باختری با استفاده از پوشش لباس زنانه و کارگر وارد منطقه درگیری شده و اقدام به ترور 3 عضو گروه‌های مقاومت فلسطین کرده‌اند.

در جریان عملیات روز گذشته نیروهای امنیتی اسرائیل در شهر نابلس، 3 مجاهد گردان‌های القسام فلسطین به نام‌های «حسن قطنانی»، «معاذ المصری» و «ابراهیم جبر» که مجری عملیات ضدصهیونیستی ماه گذشته دره اردن بودند، به شهادت رسیدند.

عملیات ضدصهیونیستی دره اردن در واکنش به هتک حرمت مسجدالاقصی توسط نظامیان اسرائیلی در شب های ماه مبارک رمضان صورت پذیرفت که به کشته شدن 3 شهرک نشین منجر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− پنج = 2