شهید سلیمانی پیشرو تحکیم صلح و عدالت در جهان

 به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی صلح اسلامی سومین کنفرانس بین المللی مکتب شهید سلیمانی و تمدن نوین اسلامی در تهران برگزار می گردد.
داود عامری دبیر کل مجمع جهانی صلح اسلامی در راستای برگزاری سومین کنفرانس  بین المللی مکتب شهید سلیمانی و تمدن نوین اسلامی بر واکاوی مکتب شهید سلیمانی که باید بر پایه عدالت، کرامت انسانی و معارف بزرگش در جهان، مسیر الهام بخشی برای آزادگان باشد تاکید نمود.
عامری گفت : مفاهیمی چون عدالت، امنیت و تلاش برای سعادت انسان ها، آرمانی بزرگ برای بشریت به شمار می رود و از اهداف مهم بعثت انبیاء و اولیاء الهی و شهیدان والامقام از جمله شهید سلیمانی است و مبارزه با ظلم و جور و نظام های استکباری برای برقراری و تحکیم صلح و عدالت در جهان از مفاهیم بلند مکتب شهیدان بوده است.
دبیر کل مجمع جهانی صلح اسلامی افزود:با توجه به برگزاری اولین و دومین کنفرانس با تمرکز بر نقش شهید سلیمانی در توسعه امنیت، عدالت و صلح منطقه ای و جهانی و استقبال نخبگان و جوامع مختلف با در نظر گرفتن شرایط مهم منطقه و جهان و همچنین نقش بی بدیل شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مبارزه با تروریسم که همگان، حتی قدرت های استکباری بر آن اذعان دارند، و ضرورت تبیین مکتب آن شهید و آثار آن برای راهیابی به سوی تمدن نوین اسلامی،  سومین کنفرانس بین المللی «مکتب شهید سلیمانی و تمدن نوین اسلامی» را برگزارمی نماییم.
وی ادامه گفت :محورهای سومین کنفرانس بین المللی مکتب شهید سلیمانی و تمدن نوین اسلامی به شرح ذیل می باشد :
1. نقش شهید سلیمانی در ساخت امنیت ،عدالت و صلح در منطقه و جهان
2. اندیشه و مدیریت در مکتب شهید سلیمانی
3. تمدن نوین اسلامی  وشهید سلیمانی
4. شهید سلیمانی آرمان فلسطین ،مقابله با تروریسم وگفتمان مقاومت

وی در پایان تاکید کرد که تمامی نخبگان و  علاقه مندان  در این حوزه می توانند مقالات خود را به دبیر خانه کنفرانس ارسال نمایند.
ارتباط با دبیرخانه کنفرانس:
سایت اینترنتی: www.iwpeace.com  وwww.salamnews.ir
پست الکترونیک: culturalconference@gmail.com
تلفن: 982188535248+                                فکس: 982188535247+

دبیر خانه کنفرانس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خ ابن یمین، خ سروش، کوچه شهید باقر حبیبی، پ 14

تاریخ مطلب:

افزودن دیدگاه جدید