بیانیه

استاد دانشگاه پاکستان: سردار سلیمانی موسس نظام ماندگار مقاومت است

دکتر «شهباز علی عباس»،  استاد دانشگاه پاکستان، امروز سه شنبه، 3 اسفند ماه در چهارمین  روز از سومین کنفرانس بین المللی «مکتب شهید سلیمانی و تمدن نوین اسلامی» که از 30 بهمن ماه در تهران آغاز به کار کرده است، برخی از دستاوردهای مبارزه گسترده سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با تروریسم در غرب آسیا را تشریح کرد. وی در این باره گفت:
وقتی منطقه گرفتار آفت تروریسمی  شد که در قالب داعش با حمایت های جدی آمریکا و برخی وابستگان منطقه ای اش، به ویران کردن منطقه کمر بسته بود، صدایی که علیه این جنایت بلند شد، صدای سردار قاسم سلیمانی بود. اگر بخواهم درباره وی فقط یک روایت بگویم، گفته های یکی از افسر سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) را به نقل می کنم که گفته بود تنها کسی که تیشه به ریشه منافع آمریکا در خاورمیانه زده است، قاسم سلیمانی است. نام ژنرال سلیمانی در رسانه های غربی، عربی و عبری مرتب تکرار می شد.»
این کارشناس پاکستانی با اشاره به جنایت ترور فرمانده شهید سپاه قدس ایران افزود:
«فراموش نکنیم، قاسم سلیمانی دیگر یک فرد نیست، همان طور که  ابو مهدی المهندس صرفا نام یک فرد نیست. این افراد توانستند نظامی را برای مبارزه و مقاومت تاسیس کنند که با از بین رفتن جسم آنها از بین نمی رود. آنها افراد زیادی مانند خود را تربیت کرده اند که این نظام مقاومت را برپا نگه می دارند.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 + هفت =