گزارش ها

افتخاری بر شکست دولتمردان فرانسه در اهانت به پیامبر (ص) تاکید کرد

خانم دکتر لاله افتخاری عضو شورای راهبری مجمع جهانی صلح اسلامی طی مصاحبه اختصاصی گفت :اهانت نشان دهنده شکست دولتمردان فرانسه در جهت برآوردن نیازها و مطالبات مردم خودشان است.
وی ادامه داد : مردمی که از اقدامات آنها قانع نشده و رویکرد خوبی نسبت به اسلام پیدا کرده، کارآمدی اسلام را در مقابل ناکارآمدی مسئولان خودشان مقایسه می کنند و آن را در برابر عملکرد دولتمردانشان  قرار می دهند. این نشانگر چند نکته است یکی اینکه آنها نتوانستند در پاسخگویی به نیازها و مطالبات مردم موفق باشند دوم اینکه آنها در مقابل اسلام شکست خوردند و برای اینکه برشکست خودشان پوشش بگذارند سعی کردند با اهانت به ساحت پیامبر اکرم صلوات الله علیه اقداماتی انجام دهند و یا با حمایت از اهانت کنندگان به ساحت پیامبر اکرم صلوات الله علیه کاری انجام بدهند.
ایشان افزود: در قرآن کریم و در تاریخ انبیا هست که مخالفان انبیا و هم مخالفان پیامبر اکرم صلوات الله وقتی که به مقابله با ایشان برخاستند و جنگ‌های زیادی را تحمیل کردند بر مسلمانان و در همه اینها شکست خوردند نهایتاً به جنگ فرهنگی تبلیغی پرداختند که همان اهانت و ایراد اتهامات به پیامبر بود.گفتند که پیامبر مجنون، شاعرو ساحرهست ومطالبی از این قبیل.
وی ادامه داد: نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشیم که الان افرادی که تهمت می زدند الان دیگر اثر و نامی از آنها باقی نمانده، ولی پیامبر اکرم صلوات الله علیه نورانیت ایشان  و خورشید وجودشان بیشتر شده وروز به روز بیشتر در عالم گسترش می یابد. این مقابله ها و اظهارات نمی تواند جلوی نور ایشان را بگیرند.
وی گفت: مردم فرانسه به ویژه نخبگان آنها اقدامات سردمداران حکومت شان محکوم کنند و با سکوت شان اجازه ندهند این اقدام به حساب آنها گذاشته شود.اهانت به پیامبر اکرم صلوات الله علیه و آله خاتم پیامبران اهانت به همه پیامبران پیشین و ۱۲۴ هزار پیامبر، حضرت عیسی، حضرت موسی، حضرت ابراهیم و همه اینها و اهانت به بشریت است. برای همین است که باید همه آزادگان دنیا به ویژه در فرانسه سکوت نکنند و این اقدامات را محکوم کنند.
وی در پایان گفت : ما امیدواریم که این اقدامات سوء دشمنان منجر به بیداری هرچه بیشتر از انسان های ناآگاه در دنیا شود. و این بهانه ای  برای جستجوی بیشتر حقایق و پژوهش های بیشتری برای رسیدن به واقعیت ها شود. این اقدام به ویژه در نزدیکی و در آستانه ولادت با سعادت پیامبر اکرم صلوات الله یک بی سلیقگی و یک کج فهمی و کجروی است. پیامبر، پیامبر صلح و وحدت بین مسلمانان وحتی در بین غیر مسلمانان است. اینها باعث ایجاد انسجام و وحدت در جامعه اسلامی و هم در بین مسلمانان و غیرمسلمانان، پیروان ادیان الهی و حتی غیر آنها خواهد شد علیه کسانی که ادعای دموکراسی دارند در کشور خودشان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ یک = 8