اخبار

امروز، بیش از هر زمان دیگر، جهان تشنه عدالت، صلح و معنویت است

نماینده مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در استرالیا و امام جمعه ملبورن به مناسبت سالروز میلاد باسعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت امام عصر (عج) پیامی صادر کرد.

حجت الاسلام اشفاق وحیدی در سخنانی فرارسیدن میلاد امام زمان (عج) را به عاشقان اباصالح المهدی، مراجع تقلید به ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تبریک گفت.

وی افزود: پانزدهم شعبان المعظم به برکت میلاد با سعادت فرخنده حضرت قائم، امام مهدی (عج)، یکی از پر برکت ترین اعیاد مسلمانان و فرصت معنوی ارزشمندی برای ارتباط با معبود در کسب برکات الهی است.

حجت الاسلام وحیدی گفت: امروز، بیش از هر زمان دیگر، جهان تشنه عدالت، صلح و معنویت است و در انتظار آن به سر می‌برد که یگانه منجی عالم بشریت با اذن الهی، بار دیگر پرچم خداشناسی، آزادگی، عدالتخواهی و مبارزه با ظلم را به دست گرفته و حکومت فراگیر اسلام ناب محمدی (ص) را بر جهان حاکم نماید.

وی ادامه داد: به یقین شناخت منجی عالم بشریت و زمینه سازی جهت حضور آن حضرت که دل انسان‌های بصیر را از دیرباز به خود مشغول داشته است، می‌تواند منجر به نجات و رستگاری انسان‌ها گردد و آنان را از ظلمت و گمراهی رهایی بخشد.

حجت‌الاسلام وحیدی تاکید کرد: شناخت و درک ابعاد معرفتی قائم آل محمد لازمه بشریت است و باید خود را به وسیله پیروی از این معرفت و تزکیه نفس برای ظهور حجت خدا آماده سازیم.

امام جمعه ملبورن افزود: از درگاه خداوند متعال، تعجیل در فرج آن حضرت، همراه با خدمتگزاری در عصر غیبت با پیروی از منویات نایب برحقش را برای همگان، درخواست می‌نمایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنج − 1 =