اخبار

امیرعبداللهیان: ابتکارات حوزه سیاست خارجی، با روندی فزاینده ادامه خواهد یافت

حسین امیرعبداللهیان در پیام تشکر آمیز تاکید کرد: ضمن قدردانی از حسن اعتماد رئیس جمهور محترم حضرت آیت الله رئیسی (دامت توفیقاته)، امید واثق دارم با تداوم همدلی و هم افزایی همه عزیزان، استفاده از فرصت‌های موجود در تعاملات خارجی و روابط بین‌الملل و بهره‌مندی و عملیاتی نمودن سندهای همکاری دوجانبه و بین‌المللی و دیگر ابتکارات حوزه سیاست خارجی، با روندی فزاینده ادامه خواهد یافت.

متن این پیام به شرح زیر است:

هوالحکیم

همکاران محترم، مدیران، کارشناسان و کارکنان خدوم و کوشای وزارت امور خارجه

وزراء، معاونین، سفرا، سرکنسول های محترم سابق و بازنشستگان محترم

سلام علیکم،

پیام‌های محبت‌آمیز و ارزشمند شما عزیزان در خصوص دستاوردها و عملکرد مقطع فعلی دستگاه دیپلماسی در سیاست خارجی و همکاری‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران، موجب دلگرمی و انگیزه مضاعف گردید. بی‌تردید این توفیق با عنایت کریمانه پروردگار و تلاش و خرد جمعی همکاران گرامی حاصل شد.

اینجانب انتخاب وزارت امور خارجه به عنوان دستگاه برتر در سال 1402 و تأیید افتخارآفرین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) نسبت به جهت گیری درست روابط خارجی کشور را به خانواده وزارت امور خارجه اعم از پیشکسوتان، مدیران، سفیران، سرکنسول ها، کارشناسان و همه کارکنان دستگاه دیپلماسی، صمیمانه تبریک می گویم.

ضمن قدردانی از حسن اعتماد رئیس جمهور محترم حضرت آیت الله رئیسی (دامت توفیقاته)، امید واثق دارم با تداوم همدلی و هم افزایی همه عزیزان، استفاده از فرصت‌های موجود در تعاملات خارجی و روابط بین‌الملل و بهره‌مندی و عملیاتی نمودن سندهای همکاری دوجانبه و بین‌المللی و دیگر ابتکارات حوزه سیاست خارجی، با روندی فزاینده ادامه خواهد یافت.

از خداوند منان سرافرازی و توفیق روزافزون را برای یکایک همکاران عزیز و کوشا و خانواده محترم آن ها، مسالت می نمایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنج − = 4