اسلاید شو, بیانیه

بیانیه شماره 2  مجمع جهانی صلح اسلامی در خصوص حمله اسراییل به غیر نظامیان  غزه

بار دیگر ، رژیم صهیونیستی  کودک کش در نهایت بی رحمی  به بیمارستان المعمدانی غزه ، حمله کرد و صدها زن و مرد و کودک بی دفاع را در بدترین شرایط ممکن به شهادت رساند.

این جنایت که نماد  نقض حقوق مردم فلسطین و جنایت علیه بشریت محسوب می شود ؛ در حالی رخ داده است که مجامع بین المللی نظاره گر آن بوده اند و کشورهای غربی  حتی حاضر به محکوم کردن  این جنایات جنگی رژیم صهیونیستی علیه غیر نظا میان  نشده اند.

مجمع جهانی صلح اسلامی به عنوان یک سازمان مردم نهاد به طور قاطع این جنایت وحشیانه را که نقض صریح قوانین و عرف بین‌الملل و مصداق جنایت علیه بشریت  است را محکوم کرده  و اعلام می دارد  ادامه جنایات این رژیم در حق غیرنظامیان در غزه موجب سلب اطمینان جهانی به دستگاه های بین المللی خواهد شد.

بدین وسیله از سازمان ملل متحد که حافظ صلح و امنیت  جهانی است خواستار است با اقدامات موثر و بازدارنده خود را برای توقف این جنایت و محاکمه سران رژیم صهیونیستی معمول دارد.

به باور مجمع جهانی صلح اسلامی  جامعه بین‌الملل،نخبگان ،سازمان های مردم نهاد  و تمامی حامیان صلح و عدالت در جهان در برابر این جنایت خطرناک باید موضعی جدی و قاطع در رابطه با حمایت از مردم فلسطین را در پیش بگیریدو به رسالت  بشر دوستانه خود عمل نمایند.

مجمع جهانی صلح اسلامی از نخبگان  و سازمان های مردم نهاد بشر دوستانه  می خواهد تا با اقدامات گسترده فرهنگی ،اجتماعی ،رسانه ای و خصوصی خود نسبت به این جنایات واکنشی مناسب نشان دهند.

مجمع جهانی صلح اسلامی

26 مهرماه 1402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ پنج = 8