اسلاید شو, بیانیه

بیانیه مجمع جهانی صلح اسلامی در خصوص جنایت تروریستی در کرمان

 

مجمع جهانی صلح اسلامی طی بیانیه ای جنایت تروریستی در گلزار شهدای کرمان در  مراسم سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی که  منجر به زخمی  و کشته شدن تعداد زیادی از مردم مظلوم ایران را   محکوم کرد.

به باور مجمع جهانی صلح اسلامی تروریسم یک تهدید برای صلح و امنیت منطقه‌ است و با این پدیده شوم  باید  از طریق همکاری‌های منطقه‌ای و بین المللی مقابله نمود.

این اقدام تروریستی نشان داد که  دامنه وحشت رژیم صهیونیستی و نیروهای تروریست دست پرورده‌اش از شهید قاسم سلیمانی بسیار زیاد می باشد که در سالروز شهادت ایشان دست به چنین جنایتی علیه کودکان و  مردم بی دفاع می زنند. بر همگان واضح و آشکار است که این اقدام تروریستی ابزار دست صهیونیست و آمریکا می باشد . توسل به چنین جنایات در حق مردم ایران  نه تنها پیوند مستحکم تری برای ادامه راه  مکتب شهید سلیمانی را ایجاد خواهد کرد بلکه همبستگی بیشتری در میان کشورهای اسلامی برای مقابله با تروریسم را رقم خواهد زد.

مجمع جهانی صلح اسلامی از تمامی حامیان حقوق بشری ،نخبگان و مسولین کشوری خواستار ایجاد اتئلاف در مقابل این پدیده شوم می باشد و از مسولین خواستار می باشد که از تمام ظرفیت های خود برای تعقیب آمران و مباشران این جنایت تروریستی را به کار گیرند .

در پایان مجمع جهانی صلح اسلامی به عنوان نهاد مردمی این رخداد غم انگیز را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی، مردم شریف ایران و به خصوص خانواده‌های داغدار شهدای این اقدام تروریستی تسلیت عرض می کند .

مجمع جهانی صلح اسلامی

14 دی ماه 1402

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چهار + = 8