اسلاید شو, بیانیه

بیانیه مجمع جهانی صلح اسلامی در خصوص راهپیمایی سراسری ایرانیان در حمایت از کودکان غزه

مردم ایران در سراسر کشور با حضور در راهپیمایی حمایت خود را از کودکان مظلوم غزه اعلام کردند. مجمع جهانی صلح اسلامی حملات وحشیانه و ضد بشر دوستانه رژیم صهیونیستی علیه مردم بی گناه غزه را محکوم کرده و این راهپیمایی عظیم در سراسر ایران را ائتلاف جهانی در برابر حملات اسراییل علیه مردم بی دفاع غزه دانسته است.
به باور مجمع جهانی صلح اسلامی :
رژیم صهیونیستی از آغاز حمله به غزه (15 مهر/ 7 اکتبر 2023) تا کنون بیش از ۱۲هزار فلسطینی را شهید و 32000 نفر را مجروح کرده است. در میان شهدا 5000 نفر کودک و 3155 نفر زن هستند. همچنین 3750 فلسطینی نیز تا کنون مفقود هستند.این رژیم همچنان از رسیدن کمک های بشردوستانه به باریکه غزه ممانعت می کند اقدامی که به وخامت بیشتر اوضاع انسانی در این منطقه دامن زده است.
از ابتدای بحران حمایت ملت بزرگ ایران برای مردم فلسطین دریغ نشده است .این وحدت در حمایت از آرمان فلسطین برای مردم این سرزمین امید بخش است و این راهپیمایی عظیم تیر خلاصی خواهد بود بر رژیم صهیونیستی که مردم غزه تنها نیستند وبه امید خدا این رژیم کودک کش پاسخ جنایات خود را خواهد داد.
امید است حضور فعال مردم در جهان به صورت مستمر ،امید بخش تحولات بازدارنده بر دستگا ه های بین المللی به خصوص سازمان ملل متحد باشد و تمامی نخبگان جهان و افراد حامی حقوق بشر دوستانه افکار عمومی جهان را نسبت به جنایات رژیم صهیونیستی کودک کش آشکار کرده و صندوق کودکان سازمان ملل متحد( یونیسف )راهکاری برای جبران و حل این بحران پیدا نماید.
27 آبان 1402
مجمع جهانی صلح اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× سه = 24