اخبار

تأکید جهاد اسلامی بر مقاومت و وحدت فلسطینیان برای شکست دشمن

یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین بر گزینه مقاومت و وحدت ملت فلسطین برای نابودی دشمن و شکست توطئه‌های آن تأکید کرد.

«خالد البطش» از رهبران جنبش جهاد اسلامی در سخنانی در جمع فلسطینیانی که به نشانه یاری اسرای فلسطین مقابل دفتر صلیب سرخ در غزه تجمع کرده بودند، تأکید کرد که مقاومت و وحدت ملت فلسطین گزینه ما برای نابودی دشمن و شکست توطئه‌های آن است.

وی تصریح کرد: «تا زمانی که تجاوزات علیه ملت فلسطین ادامه دارد، مقاومت نیز به پاسخ به تمامی جنایت‌های دشمن در کرانه باختری و هر مکان دیگری ادامه خواهد داد».

وی گفت که مبارزان کتائب القسام به جنایت دشمن علیه مبارزان قهرمان سرایا‌القدس در جبع پاسخ دادند و این تأکیدی بر وحدت مقاومت و اتحاد میادین است.

البطش افزود که دشمن برای خروج از بحران‌های خود از طریق آغاز جنگ و تجاوزات با هدف خاموش کردن تظاهرات‌ها و صدور بحران‌های داخلی خود تلاش می‌کند.

بنابر گزارش وبگاه «فلسطین الیوم»، این رهبر جهاد اسلامی همچنین گفت: «مقاومت می‌داند که برای مقابله با توطئه‌های دشمن چه باید بکند و به وظایف خود عمل خواهد کرد هر چند که بهای زیادی برای آن بپردازد».

البطش گفت که هدف قرار دادن اسرا بخشی از جنگ رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین است و نبرد چه در داخل زندان‌ها، کرانه باختری، قدس یا هر مکان دیگری یکی است.

وی با اشاره به اینکه سیاست‌های تجاوزگری و اعمال محدودیت علیه اسرا، سیاست‌های تجاوزکارانه است، گفت: موضع اسرا در مقابله با این سیاست‌های تجاوزکارانه موضعی شجاعانه و قهرمانانه است و این سیاست‌ها هرگز آن‌ها را نمی‌ترساند و وحدت اسرا برای به شکست کشاندن قوانین «بن گویر» جنایتکار کافی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 × = چهل هشت