اخبار

تروریسم رسانه‌ای یکی از ابزارهای استکبار است 

استاندار خراسان رضوی گفت: متاسفیم برای جامعه جهانی و این فضایی که گاها به عنوان تروریسم رسانه به وجود می‌آید، البته استکبار از همه ابزارها برای اهداف شوم خود استفاده می‌کند و یکی از این ابزارها، عملیات رسانه‌ای و تروریسم رسانه‌ای است.

عصر امروز یعقوبعلی نظری در اختتامیه جشنواره رسانه خورشید که با حضور مقاماتی مانند وزیر ارشاد، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و خبرنگاران بین المللی و داخلی در مشهد برگزار شد، پس از خوشامدگویی به میهمانان اظهار کرد: من خدمتگزار استانی هستم که به نام نامی رضا(ع) به نام خراسان رضوی است و فلسفه وجودی مشهد وجود مضجع منور این امام همام است؛ مشهد و استان ما متبرک به این وجود است.
استاندار خراسان رضوی افزود: استان ما ۱۰ درصد جمعیت و مساحت کشور را تشکیل می‌دهد و سالانه بیش از ۳۰ میلیون زائر را میزبانی می‌کنیم که بین ۵ تا ۶ میلیون از این زائران، خارجی هستند، همچنین این شهر میزبان قریب به یک میلیون مهاجر کشور افغانستان است.

وی اظهار  کرد: در این استان ۵۱ درصد دانشجویان و ۲۹ درصد هیات علمی دانشگاه‌ها را زنان تشکیل می‌دهند و ضریب سواد زنان، بیش از ۸۶ درصد است.

نظری با بیان اینکه قریب به ۱۳ درصد از مدیریت روستاها را دهیاران زن تشکیل می‌دهند، تصریح کرد: نظام اسلامی موفق شده الگوی سومی از نگاه را به بشریت ارائه دهد، نه الگوی ابزاری غرب و نه نگاه سنتی زن در خانه، بلکه زنی که عفیفانه با حفظ مدیریت خانواده و مادری خود در اجتماع حضور فعال دارد.

استاندار خراسان رضوی ادامه داد: در طول تاریخ  اثبات کردیم در هر عرصه‌ای که زنان حضور داشتند سرآمد و موفق بودند، در پیروزی و تثبیت انقلاب زنان نقش پررنگی داشتند، به ویژه در ۸ سال دفاع مقدس شما در دنیا کمتر جایی سراغ دارید که مادرانی چند فرزند خود را برای دفاع از مرزهای ارزشی و جغرافیایی تقدیم کرده باشند ما تعداد زیادی از  این مادران را به دنیا معرفی کردیم، بیشترین نقشی که امروز شاهد هستیم برای فرهنگ مقاومت توسط مادران زنان آفریده شده است.

وی گفت: متاسفیم برای جامعه جهانی و این فضایی که گاها به عنوان تروریسم رسانه به وجود می‌آید، البته استکبار از همه ابزارها برای اهداف شوم خود استفاده می‌کند و یکی از این ابزارها، عملیات رسانه‌ای و تروریسم رسانه‌ای است.

نظری اظهار امیدواری کرد: رسانه‌های ما با تشکیل یک جبهه مقاومت و بخش رسانه این ابزار را از شیطان بزرگ و دنیای استکبار بگیرند و زنان مسلمان را آنطور که هستند به جامعه جهانی معرفی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 4 = شش