اخبار

تشکیل کارگروه تغییر و اصلاح در سازمان ملل در اتحادیه بین‌المجالس جهانی

عضو هیأت‌رئیسه مجمع زنان اتحادیه بین‌المجالس جهانی از تشکیل کارگروهی با هدف ایجاد تغییر و اصلاح در سازمان ملل متحد در این اتحادیه خبر داد.

«الهام آزاد» عضو هیأت‌رئیسه مجمع نمایندگان زن اتحادیه بین‌المجالس جهانی در گفت‌وگویی با اشاره به برگزاری صد و چهل و ششمین اجلاس اتحادیه بین‌المجالس جهانی IPU، اظهار داشت: در این دوره از اجلاس کارگروه‌های مختلفی تشکیل شد که از جمله می‌توان به چهار کمیته دائمی صلح و امنیت بین‌المللی، توسعه پایدار، امور سازمان ملل و دموکراسی و حقوق بشر اشاره کرد.

آزاد، افزود: در این دوره از اجلاس همچنین کار گروهی با هدف ایجاد تغییر و اصلاح در رویه امور سازمان ملل متحد تشکیل شد که در سال ۲۰۲۴ جلسه‌ای را به همین منظور برگزار و تغییراتی را اعمال خواهد کرد.

عضو هیأت‌رئیسه مجمع زنان اتحادیه بین‌المجالس جهانی تصریح کرد: صد و چهل و ششمین اجلاس اتحادیه بین‌المجالس اسلامی با هدف همزیستی مسالمت‌آمیز در منامه پایتخت بحرین برگزار شد که در این دوره از اجلاس مسائلی همچون همزیستی مسالمت‌آمیز و رواداری و تأثیر آن بر زنان، حملات و جرائم سایبری، رهبری زنان در حل بحران‌ها و مسائلی از این دست مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 + سه =