اخبار

جهاد اسلامی: وابستگی رژیم های عرب به آمریکا عامل مصیبت های امت اسلامی است

داوود شهاب روز دوشنبه در گفت و گو با شبکه المسیره یمن اضافه کرد: انصراف از ارائه پیش نویس قطعنامه ای که شهرک سازی صهیونیست ها در فلسطین را محکوم می کند توسط امارات، نشانه میزان و سطح وابستگی رژیم های عربی به دولت آمریکا است.

وی افزود: برغم اینکه دشمن صهیونیستی درحال خرابکاری و به فساد کشاندن امارات است، گام هایی که ابوظبی در راستای عادی سازی روابط با اشغالگران صهیونیست برمی دارد عجیب نیست.

شهاب گفت: عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، عبور از ارزش ها و عقیده امت اسلامی درباره فلسطین و حضور غیرقانونی صهیونیست ها در سرزمین فلسطین به شمار می رود.

عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین تصریح کرد: دشمن برای یک جنگ گسترده علیه ملت فلسطین بویژه در شهرقدس و مسجدالاقصی برنامه ریزی می کند.

شهاب افزود: عادی سازی روابط عربستان با رژیم صهیونیستی، پوششی برای تجاوزهای این دشمن درحق ملت فلسطین است.

دولت ابوظبی درحالی که پیش‌نویس قطعنامه توقف شهرک‌سازی رژیم صهیونیستی در کرانه باختری را با همکاری فلسطینیان آماده کرده بود، اکنون گفته که درخواست برای رأی گیری درخصوص قطعنامه علیه تل آویو را ارایه نخواهد کرد.

خبرگزاری رویترز اعلام کرد که امارات به شورای امنیت گفته که درخواستی برای برگزاری نشست این شورا در روز دوشنبه برای رأی گیری در مورد پیش‌نویس قطعنامه توقف فوری شهرک‌سازی رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی فلسطین را ارائه نخواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 × سه =