اخبار

جهاد اسلامی: پاسخ به تروریسم صهیونیستی حق طبیعی ملت فلسطین است

خبرگزاری شهاب فلسطین «طارق سلمی» افزود: ملت ما حق دارد در مقابل تجاوزات بایستد و به کشتارها و تجاوزهای سربازان اشغالگر پاسخ دهد.

وی با ستایش عملیات مقاومت فلسطین علیه صهیونیست‌ها و عملیات اخیر آنها در قدس اشغالی، گفت: این عملیات واکنش طبیعی به تروریسم صهیونیستی است.

منابع خبری بعد از ظهر روز چهارشنبه از یک عملیات ضدصهیونیستی با سلاح سرد در محله قدیمی قدس و مجروح شدن سه صهیونیست خبر دادند.

خبرگزاری فلسطینی «سما» در این باره اعلام کرد که یک فرد با چاقو به صهیونیست‌ها در نزدیکی «باب الخلیل» در محله قدیمی قدس اشغالی حمله کرد.

طبق گزارش رسانه‌های رژیم صهیونیستی سه شهرک نشین تندرو در این عملیات ضد صهیونیستی مجروح شدند.

برپایه این گزارش، حال یکی از مجروحان وخیم گزارش شده است. برخی منابع نیز از بازداشت مجری عملیات توسط نظامیان رژیم اشغالگر خبر داده‌اند و گفته شده که وی یک نوجوان ۱۷ ساله است.

همچنین نظامیان رژیم اشغالگر در محل عملیات حاضر شده و به حالت آماده باش درآمده‌اند.

شرایط این روزهای سرزمین‌های اشغالی با توجه با اختلافات عمیق بوجود آمده میان کابینه افراطی بنیامین نتانیاهو و جناح مقابل به دلیل تصویب لایحه قضایی بسیار گسترده شده تا حدی که رژیم صهیونیستی را تا حد فروپاشی کشانده است.

در کنار این موضوع، اوضاع کرانه باختری نیز بسیار ویژه است و رزمندگان فلسطینی با دستیابی به انواع سلاح، جنایات بی شمار صهیونیست‌ها را با عملیات های خود علیه شهرک نشینان و نظامیان صهیونیست پاسخ می‌دهند.

همین امر شرایط ویژه‌ای را برای صهیونیست‌های غاصب رقم زده که البته باید تقویت قدرت رزمندگان فلسطینی در غزه و به ویژه اقتدار حزب الله در مرز شمال سرزمین های اشغالی را به آن افزود؛ موضوعی که به کابوس صهیونیست‌ها تبدیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


2 + = پنج