اخبار

خطر تشکیل گروه‌های زیرزمینی صهیونیست برای قتل‌عام فلسطینی‌ها

خطر تشکیل گروه‌های زیرزمینی صهیونیست برای قتل‌عام فلسطینی‌ها

همزمان با تشدید حملات شهرک نشینان افراطی و نژادپرست صهیونیستی به منازل و آتش زدن اموال فلسطینیان ساکن در کرانه باختری، نهادهای امنیتی و اطلاعاتی اسرائیل، نسبت به خطر تشکیل گروه‌های شبه نظامی و تروریستی مسلح صهیونیست در این منطقه با هدف کشتار فلسطینیان هشدار دادند.

به گزارش شبکه 13 تلویزیون اسرائیل، سازمان اطلاعات و امنیت داخلی رژیم صهیونیستی (شاباک) و برخی از مقامات ارشد این رژیم نسبت به حمایت‌های پشت پرده برخی از وزرای راستگرای افراطی کابینه نتانیاهو از اقدامات مجرمانه و نژادپرستانه شهرک نشینان صهیونیست علیه فلسطینیان انتقاد کرده‌اند.

برخی از منابع صهیونیستی مدعی شده‌اند که در میان فرماندهان ارشد شاباک این احساس وجود دارد که این سازمان باید به تنهایی و بدون اتکا به حمایت و پشتیبانی نیروهای پلیس و وزرای امنیتی کابینه نتانیاهو به جنگ با شهرک نشینان افراطی برود.

در همین راستا خبرها از تشدید اختلاف نظرها میان «رونن بار»، رئیس شاباک و «ایتامار بن گویر»، وزیر امنیت داخلی کابینه نتانیاهو حکایت دارد.

رئیس شاباک از جمله چهره‌های منتقد عملکرد وزرای امنیتی کابینه نتانیاهو از جمله «ایتامار بن گویر»، وزیر امنیت داخلی و «بتسلائل اصموتریچ»، وزیر دارایی این رژیم به شمار می رود.

اخیرا گزارش هایی در سرزمین های فلسطین اشغالی منتشر شده است که نشان می‌دهد حملات اخیر شهرک نشینان صهیونیست به مناطق فلسطینی نشین کرانه باختری همچون شهرک «حواره» و «ترمسعیا» با حمایت پشت پرده نظامیان رژیم صهیونیستی به وقوع پیوسته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 + شش =