اخبار

خلاصه کلام سران صهیونیست؛ بازدارندگی را از دست دادیم با جنایت در جنین جبران می‌کنیم

خلاصه کلام سران صهیونیست؛ بازدارندگی را از دست دادیم با جنایت در جنین جبران می‌کنیم

“اسحاق هرتزوگ” رئیس رژیم صهیونیستی در پیامی با اعلام حمایت از جنایات نظامیان این رژیم در «جنین» اعلام کرد: اسرائیل با (به زعم وی) تروریسم قاطعانه و با قدرت مقابله می کند.

«بزالل اسموتریچ» وزیر دارایی رژیم صهیونیستی هم از جنایات این رژیم در جنین با عنوان «تغییر رویکرد در مبارزه با ترور» یاد کرد و گفت: ما باید توان بازدارندگی و امنیت اسرائیل را احیا کنیم.

«بنی گانتس» وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی و رهبر حزب «اتحاد» در کنست این رژیم نیز ضمن حمایت از جنایات نظامیان این رژیم در «جنین»، گفت: اقدام مسئولانه! ارتش علیه مردم جنین (به زعم وی تروریسم نوظهور) مورد حمایت است.

«یائیر لاپید» نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی و رهبر ائتلاف مخالفان در کنست اسراییل هم یورش به جنین را تایید و آنرا عملیات علیه زیرساخت های به زعم خودش «تروریسم» اعلام کرد.

این مقام صهیونیست با بیان اینکه مقاومت فلسطین در تلاش برای ایجاد سایت های تولید موشک در جنین است، گفت: هدف عملیات جنین از بین بردن زیرساخت های (به زعم وی) تروریسم است.

نکته قابل توجه این که مقامات صهیونیست که همچون همقطاران پیشین خود در 75 سال گذشته، از هیچگونه جنایت در سرزمین های اشغالی علیه فلسطینیان دریغ نکرده اند، دفاع فلسطینیان از سرزمین و هموطنان خود را که اقدام انسانی و الهی است، تروریستی می دانند!

از شب گذشته بمب افکن ها و ریز پردازنده های رژیم صهیونیستی به همراه نظامیان این رژیم به خانه های شهروندان فلسطینی و مساجد در شهر جنین و اردوگاه این شهر از چند محور حمله کردند.

در همین رابطه، رادیو ارتش رژیم صهیونیستی به نقل از سخنگوی این ارتش اعلام کرد که نظامیان رژیم اشغالگر عملیات محدودی را علیه شهر جنین و اردوگاه این شهر آغاز کردند.

وزارت بهداشت فلسطین از شهادت دستکم ۷ فلسطینی و زخمی شدن شمار زیاد دیگری در این حملات صهیونیستها خبر داده است.

اتاق عملیات مشترک نیروهای مقاومت فلسطین در نوار غزه امروز دوشنبه با درخواست از تمام گروههای مبارز فلسطینی در شهر و اردوگاه جنین در کرانه باختری برای اتحاد و مقابله با دشمن صهیونیستی تاکید کرد که نیروهای مقاومت در تمامی میدان های نبرد اجازه نخواهند داد که دشمن به مردم جنین تعرض کند.

اتاق مشترک نیرای مقاومت تاکید کرده که تداوم تجاوزگری به جنین و رفتارهای رژیم صهیونیستی ماهیت پاسخ مقاومت را مشخص خواهد کرد.

در مقابل، رژیم صهیونیستی از ترس شلیک موشک ها از نوار غزه، سامانه گنبد آهنین را در مرز این منطقه مستقر کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چهار × = 24