اخبار

در آستانه یوم النکبه؛ وبسایت سازمان تروریستی- صهیونیستی شاباک هک شد

در آستانه یوم النکبه؛ وبسایت سازمان تروریستی- صهیونیستی شاباک هک شد

یک گروه هکری از هک سایت وزارت بهداشت، وبسایت بنادر رژیم صهیونیستی و سازمان اطلاعات و امنیت داخلی (شاباک) خبر داد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، یک گروه هکری به نام «آنانیموس سودان» امروز (چهارشنبه) از هک وبسایت سازمان بنادر و بندر «حیفا» و وبسایت سازمان اطلاعات و امنیت داخلی (شاباک یا شین بِت) رژیم صهیونیستی خبر داد.

به نوشته خبرگزاری آناتولی، این گروه در بیانیه‌ای که در کانال تلگرام خود منتشر کرده، گفته است که به سایت‌های بزرگتری نیز حمله هکری خواهد کرد.

در همین حال روزنامه عبری یدیعوت احارانوت نیز این حمله سایبری را تأیید کرد و نوشت که این حملات باعث از کار افتادگی سرورها شده اما مدعی شد که اطلاعاتی به سرقت نرفته است.

این حمله هکری همزمان با سالروز «یوم النکبه» و تشکیل رژیم جعلی صهیونیستی انجام شده است، روزی که صهیونیست‌ها آن را جشن می‌گیرند و فلسطینی‌ها از آن با عنوان «یوم النکبه» یاد می‌کنند.

دیروز (سه شنبه) نیز وبسایت سازمان تروریستی موساد و وبسایت سازمان تأمین اجتماعی رژیم صهیونیستی هدف حمله هکری قرار گرفت.

گروه هکری «آنانیموس سودان» پیش از این بارها اقدام به هک وبسایت‌ها و سیستم‌های مختلف نهادهای رژیم اشغالگر کرده است، این گروه در بیستم فروردین نیز اقدام به هک سیستم‌های آبیاری و شرکت پست رژیم صهیونیستی کرد و پیام «شما هک شده‌اید. اسرائیل ساقط باید گردد» در صفحه‌ها به نمایش درآمد.

پیش از آن نیز در ۱۵ فروردین وبگاه‌ دانشگاه‌ «عبری اورشلیم»، دانشگاه «تل‌آویو» و دانشگاه «بار ایلان» و وبگا‌ه دانشگاه‌های «حیفا»، دانشگاه «بن گوریون» در بئر السبع و دانشگاه تل‌آویو هدف حمله سایبری قرار گرفت و شرکت صهیونیستی «چک پوینت» نیز گزارش داد که این حمله را گروهی موسوم به «آنانیموس سودان» انجام داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شش − = 3