اخبار

رئیس شورای امنیت رژیم صهیونیستی: تداوم درگیری به نفع نیست/ فرصت‌های بازدارندگی اندک هستند

رئیس شورای امنیت رژیم صهیونیستی: تداوم درگیری به نفع نیست/ فرصت‌های بازدارندگی اندک هستند

رئیس شورای امنیت “ملی” رژیم صهیونیستی تاکید کرد، استمرار درگیری‌ با گروه‌های فلسطینی به صلاح و منفعت نیست. یک منبع سیاسی نیز گفت که رژیم صهیونیستی به دنبال توقف هرچه سریعتر این درگیری است.

تساهی هنگبی، رئیس شورای امنیت “ملی” رژیم صهیونیستی در گفتگو با شبکه 13 تلویزیون این رژیم تاکید کرد، ادامه یافتن درگیری با گروه‌های فلسطینی به نفع رژیم اشغالگر نیست.

هنگبی در ادامه گفت: این اتفاق هنوز تمام نشده و ما در وسط درگیری قرار داریم که فهمیدن اینکه تا چه زمانی ادامه پیدا خواهد کرد، دشوار است.

رئیس شورای امنیت ملی رژیم صهیونیستی افزود: فرصت بازدارندگی بلند مدت اندک بوده و خبرهایی که درباره دستیابی به آتش‌بس منتشر شدند، زودهنگام هستند.

روزنامه عبری زبان هاآرتص به نقل از یک منبع سیاسی عالی رتبه نوشت، توقف هرچه سریعتر درگیری با گروه‌های غزه به نفع اسرائیل است و هرحرکت اضافی از سوی هر یک از دو طرف می‌تواند موجب وخامت شرایط شده و امکان دستیابی به یک توافق آتش‌بس را تضعیف کند.

همچنین برخی منابع در مقاومت فلسطین تاکید کردند که حملات اخیر علیه تل‌آویو، بئر السبع و دیگر شهرها در اراضی اشغالی برای تاکید بر این نکته انجام شدند که آرامش تنها با شروط مقاومت برقرار می‌شود و در صورتی که دشمن به این شروط پایبند نباشد، دایره این آتش بزرگتر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× شش = 24