اخبار

رسوایی رژیم صهیونیستی در محافل بین المللی رسانه‌ای به سبب خرید رای

رسوایی رژیم صهیونیستی در محافل بین المللی رسانه‌ای به سبب خرید رای

یک رسانه عبری زبان اعتراف کرد تل‌آویو اقدام به پرداخت رشوه‌های مالی به مسئولین عالی‌رتبه برخی از کشورها برای کسب رای آنها در محافل بین المللی کرده است.

روزنامه هاآرتص در گزارشی با استناد به اسناد وزارت خارجه (رژیم صهیونیستی) فاش کرد، اسرائیل به شماری از دیپلمات‌ها و مسئولین برای رای دادن به نفع اسرائیل در محافل بین المللی رشوه‌های مالی پرداخته است.

به نوشته این رسانه عبری زبان، اسنادی که در اختیار دارد نشان می‌دهد که یکی از کسانی که در دهه هفتاد قرن گذشته رشوه‌های مالی دریافت کرده، رئیس هیئت نمایندگی لیبریا در سازمان ملل متحد است.

در ادامه این گزارش آمده است: براساس این سند که از سوی اداره آفریقای وزارت خارجه اسرائیل صادر شده، این اداره همچنان به تقدیم کمک‌های مالی دوره‌ای به یکی از مسئولین هیئت لیبریایی در سازمان ملل متحد ادامه داده و حتی این فرد برای معالجه به (فلسطین اشغالی) هم منتقل شده بود.

اسناد نشان می‌دهد: میانگین این رشوه های مالی 500 دلار بوده است در حالی که 500 دلاری دیگر نیز به عنوان هدیه پرداخت می‌شود و این پرداخت‌ها هم با موافقت مسئولین وزارت خارجه اسرائیل صورت گرفته است.

هاآرتص در پایان اعتراف کرد: اسناد منتشر شده خلاف ادعای اسرائیل را ثابت می‌کند که بارها اعلام کرده بود تل‌آویو در امور داخلی کشورهای دیگر دخالت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 × = پانزده