اخبار

سازمان ملل حق فلسطین را پس گرفت

شورای حقوق بشر سازمان ملل در پنجاه و دومین دوره نشست‌های خود تحت بند دوم دستورکار خود درباره وضعیت حقوق بشر در اراضی فلسطینی از جمله قدس و لزوم تحقق عدالت و تضمین مجازات قطعنامه‌ای را به نفع فلسطین تصویب کرد.

به گزارش خبرگزاری فلسطینی وفا، شورای حقوق بشر سازمان ملل در پنجاه و دومین دوره نشست‌های خود تحت بند دوم دستورکار خود درباره وضعیت حقوق بشر در اراضی فلسطینی از جمله قدس و لزوم تحقق عدالت و تضمین مجازات قطعنامه‌ای را به نفع فلسطین تصویب کرد.

وزارت خارجه فلسطین اعلام کرد: تصویب قطعنامه‌ها درباره فلسطین در این زمان نوعی مخالفت با جنایت‌های نیروهای اشغالگر اسرائیلی و شهرک نشینان است. ما برای تبدیل این قطعنامه‌ها به اقدامات کارآمد برای مجازات رژیم صهیونیستی و حمایت از ملت فلسطین تلاش می‌کنیم.

وزارت خارجه فلسطین از جامعه بین‌المللی و نهادهای آن خواست برای مجازات مقامات اسرائیلی و جنایتکاران جنگی اسرائیلی تلاش کنند.

این وزارتخانه اعلام کرد: سیاست یک بام و دو هوا در اجرای قوانین بین‌المللی نظام بین‌المللی متکی به قانون را از بین می‌برد. ما اجازه لطمه زدن به حقوق ملت فلسطین به ویژه حق تعیین سرنوشت، استقلال و بازگشت را نمی‌دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× سه = 12