اخبار

سازمان همکاری اسلامی خواستار توقف جنایات رژیم صهیونیستی شد

تهران- ایرنا- سازمان همکاری اسلامی یکشنبه شب تشدید جنایات نیروهای رژیم اشغالگر در اراضی اشغالی فلسطین را محکوم کرد و خواستار توقف آن شد.

به گزارش ایرنا از خبرگزاری سما فلسطین، دبیرخانه سازمان همکاری اسلامی تشدید جنایات نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی فلسطین که بامداد یکشنبه منجر به شهادت ۲ جوان فلسطینی و تخریب زیرساخت‌های اردوگاه آوارگان نور شمس واقع در شرق شهر طولکرم شد را به شدت محکوم کرد.

سازمان همکاری اسلامی در ادامه تاکید کرده که این حملات (رژیم) اسرائیل جنایت جنگی و علیه بشریت است.

سازمان همکاری اسلامی همچنین از جامعه جهانی خواست تا برای پایان دادن به جنایات و تجاوزات مکرر (رژیم) اسرائیل و حمایت بین المللی از مردم فلسطین، رژیم اسرائیل را به عنوان نیروی اشغالگر تحت فشار قرار دهد.

منابع فلسطینی بامداد یکشنبه از به شهادت رسیدن ۲ فلسطینی به دنبال یورش نظامیان صهیونیستی به اردوگاه‌ آوارگان طولکرم در کرانه باختری خبر دادند.

شرایط این روزهای سرزمین‌های اشغالی و بطور خاص در کرانه باختری بسیار ویژه است و رزمندگان فلسطینی با هر وسیله‌ای پاسخ جنایات بی شمار صهیونیست‌ها را می‌دهند و همین امر شرایط ویژه‌ای را برای صهیونیست‌های غاصب رقم زده است.

تا پیش از این صهیونیست‌ها فقط در جنوب سرزمین‌های اشغالی و در منطقه غزه با فلسطینی‌ها درگیر بودند ولی هم اکنون کرانه باختری در شرق فلسطین به دلیل مسلح شدن جوانان آن به کمینگاهی برای صهیونیست‌های بزدل تبدیل شده و خواب راحت را از چشمان آنها گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 − یک =