اخبار

مقاومت فلسطین: مشارکت در نشست «عقبه» خنجری در پشت ملت فلسطین است

تشکیلات خودگردان فلسطین می‌خواهد بدون توجه به هشدارهای گروه‌های فلسطینی در اجلاس عقبه اردن شرکت کند که به نوعی دهن کجی به ملت فلسطین است.

تشکیلات خودگردان فلسطین امروز شنبه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که در نظر دارد در نشست «عقبه» که فردا یکشنبه در اردن تشکیل می‌شود، شرکت کند. این اقدام تشکیلات خودگردان فلسطینی یک نوع دهن‌کجی به ملت فلسطین است.

بر اساس گزارش‌های رسیده در نشستی که فردا در شهر عقبه اردن برگزار خواهد شد قرار است آمریکا، رژیم صهیونیستی، مصر و اردن نیز در آن شرکت کنند. گروههای مقاومت فلسطین در واکنش به این اقدام تشکیلات خودگردان تاکید کردند شرکت تشکیلات خودگردان در نشست امنیتی شهر عقبه اردن، خنجر جدیدی در پشت ملت و مقاومت فلسطین است.

منابع خبری رژیم صهیونیستی از نشست فوق به عنوان نشست «فوق امنیتی» یاد کرده‌اند و قرار است در این نشست عملیات‌های شهادت طلبانه گروه‌های مقاومت فلسطین در کرانه باختری بررسی شود.

در همین راستا تارنمای عبری «والا» روز سه شنبه (دوم اسفند ماه) از سه منبع مطلع فاش کرد که یک کانال ارتباطی محرمانه وجود دارد، این کانال ارتباطی بیش از یک ماه است که بین دفتر «بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر رژیم صهیونیستی و دفتر «محمود عباس»، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین فعال است.

این اولین بار است که از وجود تماس‌های مستقیم در بالاترین سطح بین دفتر نتانیاهو و دفتر عباس از زمان تشکیل کابینه جدید گزارش شده است و نشان از همکاری پشت پرده تشکیلات خودگردان با کابینه جدید بنیامین نتانیاهو دارد.

همکاری امنیتی تشکیلات خودگردان با رژیم صهیونیستی از مهمترین موانع پیش روی ملت مبارز فلسطین در کرانه باختری است و گروه‌های مقاومت بارها از محمود عباس (رئیس تشکیلات خودگردان) خواسته‌اند با پایان دادن به این خیانت‌های پرهزینه برای ملت فلسطین، دست مقاومت را در کرانه باختری باز بگذارد.

علی رغم ادعاهای اخیر عباس، این خبر نشان می‌دهد که او همانطور که ناظران می‌گویند برای ماندن در قدرت راهی جز تن دادن به خواسته‌‌های اشغالگران و پشت کردن به آرمان فلسطین و فلسطینیان ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نُه − = 2